![Dondurma üretim ve satış yerlerinde denetim yapıldı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/douryerden.jpg?fit=760%2C420&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü gıda kontrol görevlileri “2024 Yılı Gıda Denetim Programı” kapsamında; İlimizde dondurma üretim ve satış yerlerinde denetim yaparak, aldıkları numuneler analiz için laboratuvara gönderdi.
Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü gıda kontrol görevlileri “2024 Yılı Gıda Denetim Programı” kapsamında; İlimizde dondurma üretim ve satış yerlerinde denetim yaparak, aldıkları numuneler analiz için laboratuvara gönderdi.