Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,1497% 0.14
EURO33,8597% 0.14
STERLIN39,5632% 0.19
FRANG35,3978% 0.15
ALTIN2.041,34% 0,46
BITCOIN1.761.2899.459

Dernekten Güne Damgasını Vuran Bağış

Yayınlanma Tarihi : Google News
Dernekten Güne Damgasını Vuran Bağış

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği tarafından Şebinkarahisar Devlet Hastanesine dezenfeksiyon makinası bağışlandı.
Hastanenin talebi üzerine Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği tarafından korona virüs tedbirlerinin alınması ve hastanede gerekli dezenfeksiyonun yapılması ve hasta sağlığına önem verilerek bağışlanan dezenfeksiyon makinası Şebinkarahisarlıları son derede mutlu etti.
Hastane Müdürü Sedat Kesmez “Dezenfeksiyon makinesi talebimize anında karşılık vererek alımını gerçekleştiren Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğimizin Başkanı Mehmet Şimşek, Ekrem Çiftçi ve Selim Çiftçi beylere hastanemiz adına teşekkür ederim. Her sıkıntımız da yanımızda olmaları bize güç ve güven vermektedir” diyerek teşekkürlerini dile getirdi.


Konuyla ilgili olarak Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu adına Başkanı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamada “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Şebinkarahisar Devlet Hastanemizin bizden talep ettiği; dezenfeksiyon makinasını aldık ve hastanemizin hizmetine sunmak üzere kendilerine teslim ettik.
Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde sağlık kurumlarımız ve çalışanlarımız vatandaşlarımızın salgın hastalıklardan, virüslerden koruması için büyük bir mücadele vermekte gerekli tedbirleri en üst seviyede almaktalar. Bizde bu nedenle bir an önce kullanılmak üzere dezenfeksiyon makinasını
Şebinkarahisar Devlet Hastanemize hediye ettik. Hayırlı olmasını, sağlıklı günlerde kullanılmasını temenni ederiz” dedi.
Haber: Şebinkarahisar Ajans: Gülsen Akyol Mutlu

YORUM YAP