Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,3135% 0.25
EURO33,8931% 0.06
STERLIN39,5890% 0.06
FRANG35,3825% 0.14
ALTIN2.060,63% 0,38
BITCOIN1.929.651-2.298

Çelikus, Prof. Dr. Ali Erbaş’a destek çıktı

Yayınlanma Tarihi : Google News

Esder Genel Başkanı Mahmut Çelikus; İslamın düsturlarını Allah’ın emirlerini iletmekte olan Prof. Dr. Ali Erbaş hutbesinde; “Ey insanlar! İslam zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor. Lûtîliği, Eş cinselliği lanetliyor. Nedir bunun hikmeti. Hastalıkları beraberinde getirmesi ve nesli çürütmesidir, bunun hikmeti. Yılda yüz binlerce insana gayrimeşru ve nikahsız hayatın islamî literatürdeki ismi zina olan bu büyük haramın sebep olduğu Hiv virüsüne maruz kalıyor. Geliniz bu tür kötülüklerden insanları korumak için birlikte mücadele edelim.” ifadelerini destekliyoruz, dedi.
Çelikus bu konuda nufusünun %99 Müslüman olan bir ülkede yeni nesli yok etme projesi olan eş cinsellik gibi rezillikleri destekleyen ve Prof. Dr. Ali Erbaş’ı hedef alan Ankara ve İzmir Barosu gibi toplumun öz değerlerinden uzak STK’ları kınıyoruz. Biz kendinimiz Müslüman olarak addediyoruz, yani müslüman denildiğinde Allah’ın dinine teslim olandır. Allah’ın lanetlediği eş cinselliği biz de lanetliyoruz. Eş cinsellik bir hastalıktır tedavi edilmezse sapıklıktır, Lutiliktir, dedi.


Netflix’i de Protesto ediyoruz.
Çelikus sözlerinin devamında Rahmet ve Bereket ayı olan Ramazan ayında Netflix’in Aşk 101 isimli eş cinsel gençlik dizisini 24 Nisan’da yayına almasını ve bu eş cinsel karakterlerden birine Osman ismini vermesini de şiddetle kınıyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zorlu dönemde milletimizi bu ve bunun gibi sapıklıklara karşı uyanık olmaya davete diyoruz dedi.

YORUM YAP