DOLAR32,1734% 0.12
EURO35,0072% 0.08
STERLIN41,1286% 0.2
FRANG35,2867% 0.31
ALTIN2.422,67% -0,28
BITCOIN67.818,69-1.073

Çamoluk İlçemizde Bilgisayar ve Etüt Sınıfı Açıldı

İlçemiz Akyapı Köyü Derneğinin hibe ettiği bilgisayarlar ile oluşturulan “Bilgisayar ve Etüt Sınıfı” nın açılışı Kaymakamımız Sayın Furkan Berber’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çamoluk İlçemizde Bilgisayar ve Etüt Sınıfı Açıldı

Okullarımızda okuyan öğrencilerimizin hizmetine sunulmak üzere Akyapı Köyü Derneğinin hibe ettiği 25 tane bilgisayardan oluşturulan Bilgisayar ve Etüt Sınıfının açılışına Kaymakamımız Sayın Furkan Berber’in yanısıra, Akyapı Köyü Dernek Başkanı Fatih Başkan ve yönetimi, Akyapı Köyü Muhtarı Ali Akaryıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Otabaşi, İlçe Jandarma Komutanı Zülfü Özkan, Emniyet Amiri Mustafa Arslan, 15 Temmuz Emrah Sağaz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Esra Berber ile Müdür Yardımcısı Cansu Acar ve kurum amirleri katıldı.

Açılışta konuşan  Kaymakamımız Sayın Furkan Berber, “Okullarımızın insan yetiştiren mekanlar olduğunu ifade ederek, Bu özellik, okullarımızı diğer kurumlardan ayıran en temel farktır. Bu nedenle okullarımıza ve gençlerimize ayrı önem veriyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte bilginin en değerli sermayenin üretildiği okullarımız, bizim birinci meselemizdir. Bu vesile ile bilgisayarları hibe edip okulumuzda Bilgisayar ve Etüt Sınıfımızın açılmasına vesile olan Akyapı Köyü Dernek Başkanı Fatih Başkan ve yönetimine özellikle teşekkür ederek, emeği geçen okul müdürlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.  Haber: Aydın Kömürcü

YORUM YAP