![Buları Yaylası Taflan Şenliği 25-26 Temmuz’da](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/03/bularayaylasen-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Yağlıdere belediyesi öncülüğünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene de 19.düzenlenecek olan Geleneksel Buları Yaylası Taflan şenliğinin tarihleri belli oldu.
Buları Yaylası Taflan Şenliği 25-26 Temmuz Cumartesi ve Pazar günü yapılacak.
Buları yaylası Taflan şenliği 25 Temmuz Cumartesi akşamı gece şenlik ateşinin yakılması, havai fişek gösterileri ile başlayacak.26 Temmuz Pazar günü de etkinliklerle devam edecek.