DOLAR32,2511% 0.14
EURO35,0023% 0.27
STERLIN41,0886% 0.43
FRANG35,2346% 0.08
ALTIN2.418,47% 0,36
BITCOIN69.169,992.748

Bulancak’ta Ramazan Bayramı Çoşkuyla Kutlandı!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bulancak’ta Ramazan Bayramı Çoşkuyla Kutlandı!

Ramazan Bayramı Kutlamaları kapsamında, ilçemizde geleneksel hale gelen, Kamu görevlileri ve Vatandaşlar arasında yapılan toplu bayramlaşma merasimi, bayramın birinci günü, 10 Nisan Çarşamba günü, 10.00-10.30 saatleri arasında Otogar Düğün Salonunda yapıldı.

Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, kamu görevlileri, siyasi parti temsilcileri ve üyeleri, STK temsilcileri ve üyeleri ile halkın yoğun katılım gösterdiği geleneksel bayramlaşma merasimi İlçe Emniyet Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Devlet Hastanesi, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Jandarma Özel Harekat Komutanlığı ziyaretleri ile devam etti.

Belediye Başkanımız Necmi Sıbıç, Bayram programına, bayram namazını Orta Camide kılarak ve vatandaşlarla bayramlaşarak başladı. Ardından Cumhuriyet halk Partisi önünde partilerle buluşan Başkan Sıbıç, Otogar Düğün Salonunda gerçekleşen geleneksel Kamu görevlileri ile vatandaşlar arasındaki bayramlaşma merasimine ve programda yer alan ziyaretlere katılarak tüm vatandaşların ve kamu görevlilerinin bayramını kutladı.

Ramazan Bayramını birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla, herkesle kuçaklaşarak kutladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Sıbıç, “Bulancak’ta geleneksel olarak kutladığımız bir Ramazan bayramını daha hep birlikte eda ediyoruz. Bu birlikteliğin her zaman devam etmesini temenni ediyor, dualarımızın kabul olmasını diliyorum. Tüm Bulancaklı hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramını bir kez daha gönülden kutluyor, herkese selam, saygı ve sevgilerimi gönderiyorum” dedi.

YORUM YAP