Bulancak Belediyesi Mezbahasında hijyenik şartlarda kurbanını kestirmek isteyen vatandaşlarımızın, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünü 444 28 44 numaralı telefondan arayarak kesim tarihi ve saati için önceden randevu almaları gerekmektedir.
![Bulancak’ta Kurban Hazırlıkları Tamamlandı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/07/bulkurhazta.jpg?fit=680%2C366&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Bulancak Belediye Başkanlığınca, kurban bayramı hazırlıkları kapsamında hayvan pazarı ve mezbahada yürütülen bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.
Ayrıca Sağlık Bakanlığının yayınladığı Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri hakkındaki rehberler doğrultusunda; kurban satış yeri ve mezbahanın uygun yerlerine el antiseptikleri (hijyen noktası) yerleştirilmiş, vatandaşlarımızın uyması gereken kurallar hakkında bilgilendirme amaçlı pankartlar asılmıştır.
![4](https://i0.wp.com/www.bulancak.bel.tr/wp-content/uploads/2020/07/4-2.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)