![Bulancak Maarif Ordusu Kan Bağışında Bulundu](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/05/bulmarforka-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Bulancaklı eğitimciler, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde “Şimdi Vefa Zamanı” diyerek Kızılay Giresun Kan Bağışı Merkezi Bulancak Ekibine 13-14 Mayıs tarihlerinde kan bağışında bulundular.
İlçe Millî Eğitim Müdürü Şenel Bulut teşekkür etti: “Bu zor günlerde kampanyamıza destek vererek kan bağışlayan Bulancak Maarif Ordumuza ve gece gündüz demeden çalışan tüm sağlıkçılarımıza teşekkür eder başarılar dilerim. dedi.