Bulancak Belediyesi Tüm Ekipleriyle Sahada « Bulancak Ajans

29 Eylül 2023 - 04:37
Bulancak Belediyesi Tüm Ekipleriyle Sahada
Son Güncelleme :

10 Temmuz 2023 - 18:28

gün boyu ve yarında devam etmesi beklenirken, vatandaşların yapılan uyarıları takip etmeleri ve uymaları istendi.

BULANCAK BELEDİYESİ TÜM EKİPLERİYLE SAHADA

Yağışlar devam ederken, Bulancak Belediyesi yapılan uyarıları dikkate alarak, yağışlar öncesinden harekete geçti. Başta Fen İşleri, Temizlik İşleri, İtfaiye ve BULASKİ Müdürlükleri ekiplerini teyakkuza geçirerek sahada gerekli önlem ve takiplerini yapan ekipler, sıkıntılı yerlere de müdahale ederek Bulancak genelinde önemli sıkıntılar yaşanmaması için büyük mücadele veriyorlar.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bugünleri ön görerek, önceki yıllarda Bulancak genelinde yağmur suyu şebekemizi yenileyerek ve takviye ederek yaygınlaştırdık. Bu sayede büyük yağmurlarda dahi büyük bir sıkıntı yaşamadık. Son iki-üç gündür devam eden afet seviyesindeki yağışlar sürecinde de ilçe olarak bir sıkıntı yaşamadık.

Ekiplerimizde gece-gündüz sahada ve tüm tedbirleri alarak mücadele ediyorlar. Yağışlar devam ettiği sürece teyakkuzda olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızı da dikkatli ve tedbirli olmaya davet ediyor, olumsuz bir durumla karşı karşıya kaldıklarında 153 Beyaz Masa hattından Belediyemize ulaşmalarını davet ediyoruz” dedi.