Belediye Bandosu Mahallelerde Konser Verdi! « Bulancak Ajans

31 Ocak 2023 - 02:46

Belediye Bandosu Mahallelerde Konser Verdi!

Giresun Belediyesi, koronavirüs salgını önlemleri kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde geçiren minikleri de unutmadı.

Belediye Bandosu Mahallelerde Konser Verdi!
Son Güncelleme :

25 Nisan 2021 - 18:00

Belediye bando ekibi mahalleleri gezerek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mahallelerde konserler verdi. Çocuk şarkıları eşliğinde şehri turlayan bando ekibi renkli görüntüler oluştururken, evlerini bayrak ve balonlarla süsleyen çocuklar da bando ekibine el sallayarak 23 Nisan coşkusunu yaşadı. Bazı aile bireyleri ise balkonlarından çocuk şarkılarına eşlik etti.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Dünya’nın bir yılı aşkın süredir virüs salgını ile mücadele ettiğini ve salgından en çok çocukların etkilendiğini belirterek, “İstedik ki bu 23 Nisan’ı evlerinde geçirecek olan çocuklarımıza unutamayacakları bir bayram yaşatalım. Bando takımımız mahallelerimizi gezip, 23 Nisan coşkusunu çocuklarımızın ayağına götürdü. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemeyi ve mutluluğu görmek her şeye değer. İnşallah, en kısa zamanda virüs salgınını yeneriz ve 23 Nisan’ı eski günlerde olduğu gibi çocuklarımızla el ele kutlarız. Tüm hemşerilerimizin ve geleceğimiz olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” dedi.