DOLAR32,5077% 0.18
EURO34,8402% 0.31
STERLIN40,7104% 0.62
FRANG35,7753% 0.49
ALTIN2.490,73% 1,15
BITCOIN2.030.592-2.09

Başkan Adayı Ali Ateş’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başkan Adayı Ali Ateş’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

İYİ Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ali Ateş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, kadınların toplumdaki önemine değinirken, özellikle şehitlerimizin anneleri ve yakınlarına saygı ve minnetini ifade etti.

Aday Ateş mesajında, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm kadınlarımızın; emeği, fedakarlığı ve toplumumuz içindeki yerini kutlamak için bir fırsattır. Bu özel gün vesilesiyle, başta şehitlerimizin kıymetli anneleri ve aileleri olmak üzere, toplumumuzun bütün kadınlarına derin saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum. Şehitlerimiz, bu vatan için en büyük fedakarlığı yapmış kahramanlarımızdır ve onların anneleri de bu toprağın en büyük neferleridir” dedi.

Ali Ateş, kadınların sosyal, ekonomik ve siyasi alanda daha fazla temsil edilmesi gerektiğinin altını çizerek, cinsiyet eşitliği ve kadına yönelik şiddetin sona erdirilmesi konusunda toplumsal bilinç ve duyarlılığın artırılmasının önemine vurgu yaptı. İYİ Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı olarak, kadınların toplumda daha güçlü bir konuma sahip olmalarını sağlamak ve onların her türlü haklarını korumak için çalışacağını belirtti.

Ali Ateş, “Bugün, kadınlarımızın yanında durmanın, onlara olan desteğimizi göstermenin ve şehitlerimizi anmanın günüdür. Şehitlerimizin hatırasına sahip çıkmak, onların ailelerine destek olmak bizim için bir onurdur. Kadınlarımızın her alanda başarısını desteklemek, onlara eşit fırsatlar sağlamak ve şiddetsiz bir toplum yaratmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz,” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM YAP