DOLAR32,5038% 0.08
EURO34,7826% -0.12
STERLIN40,2943% -1.04
FRANG35,7169% 0.28
ALTIN2.499,53% 0,61
BITCOIN2.114.0334.287

Barış Sokak ve Kocatepe Sokak Asfalt Çalışması bitti

Bulancak genelinde altyapı ve doğalgaz çalışması biten cadde ve sokakların yenileme çalışmalarını hızla sürdüren Bulancak Belediyesi, geçtiğimiz hafta içinde başlattığı Bahçelievler Mahallesinde bulunan; Barış Sokak ve Kocatepe Sokak’taki asfalt çalışmasını hızla tamamladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Barış Sokak ve Kocatepe Sokak Asfalt Çalışması bitti

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen asfalt çalışması öncesi, sokak altyapıları revize edilerek başlatılan sıcak asfalt kaplama işi bitirilerek kullanıma açıldı. Çalışma kapsamında Barış Sokak ve Kocatepe Sokak’ta toplam 1500 metre asfalt kaplaması yapıldığı belirtildi.

SIRADA UCARLI CADDESİ VAR

Cadde ve sokak yenileme çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Recep Yakar, “Öncelikle tüm Bulancak’ta alt yapı dediğimiz atık su/kanalizasyon, yağmur suyu, içme suyu hatlarımızı revize ederek ya da yenileyerek iyileştiriyoruz. İlerde bir sorun yaşamamak için bunları yapmadan üst yapıya geçmiyoruz. Son olarak Doğalgaz alt yapısı da tamamlanan cadde ve sokaklarımıza son dokunuşu yaparak yerine göre; sıcak asfalt, beton kaplama, kilit parke ya da küptaş döşemesi ile yeniliyoruz. Tabi bunlar belli bir planlama ve bütçe meselesi. Biz imkanlarımızı zorlayarak bunları yerine getiriyoruz. Şimdi sırada Doğalgaz altyapısı da bitmek üzere olan Ucarlı Caddemiz var. Burada da önümüzdeki günlerde sıcak asfalt çalışmasına başlıyoruz. Ucarlı caddesinde de yaklaşık 1 km asfalt kaplaması yapacağız. Asfalt ve üst yapı kaplaması tamamlanan caddelerimizi; kaldırım, aydınlatma, uygun yerlerine peyzaj dokunuşları ile güzelleştirmeye devam edeceğiz. Bulancak’ta söz verdiğimiz dönüşüm ve değişim artık gözle görülebiliyor. Önümüzdeki süreçte bu dönüşümün farkını daha fazla hissedip çok daha güzel ve konforlu bir şehirde yaşamanın keyfini hep birlikte süreceğiz. Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

YORUM YAP