Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,1478% 0.14
EURO33,8440% 0.09
STERLIN39,5260% 0.09
FRANG35,4117% 0.18
ALTIN2.039,42% 0,36
BITCOIN1.785.03111.009

Ataşehir Giresunlular Derneği Gıda

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ataşehir Giresunlular Derneği Gıda

Ataşehir Giresunlular Derneği, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 65 yaş üzeri ihtiyaç sahibi Ataşehir’de ikamet eden Giresunlu ailelere gıda kolisi ile destek olmaya devam ediyor.
Ataşehir Giresunlular Derneği “Ülkemizin Zor Günlerinde Bizde Hemşerilerimizin Yanındayız” sloganıyla yardım kampanyası başlattı. Ataşehir Giresunlular Derneği, Ataşehir’in 17 mahallesinde ikamet eden ihtiyaç sahibi hemşerileri için gıda kolisi dağıtımına başladı.
Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu, yapmış olduğu açıklamada; “Çok sevdiğimiz gazeteci TV programcısı merhum Metin Ruşen abimizin dediği gibi rüzgâr santrali gibi çalışıyoruz.

Yani bizler her Ramazan ayında kendi imkânımız doğrultusunda İçerenköy’de ramazan çadırı ile iftar programları, ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda kolisinin yanı sıra farklı sosyal destek projelerini de imkânlarımız doğrultusunda destekliyor ve hayata geçiriyoruz. Koronavirüs nedeniyle evinden dışarı çıkamayan ihtiyaç sahibi hemşerilerimizi tespit ettikten sonra imkân dahilinde hazırlamış olduğumuz gıda kolilerini hazırlıyoruz ve kendi araçlarımızla hemşerilerimize ulaştırıyoruz. Bu süreçte katkı sağlayan yönetim kurulu üyelerimize, hayırseverlerimize ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Yelekoğlu son olarak koronavirüs kapsamında Ataşehir Giresunlular Derneği olarak bugüne kadar yüzü aşkın gıda kolisini hemşerilerine ulaştırdıklarını ve ihtiyaç sahibi hemşerilerine yardımları ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUM YAP