Alucra Merkez Derneği Ramazan’a Hazır! « Bulancak Ajans

3 Haziran 2023 - 21:12

Alucra Merkez Derneği Ramazan’a Hazır!

Alucra ilçemizin tarihi ,kültürü ve kültürel değerlerine sahip çıkan Alucra Merkez Derneği İhtiyaç sahiplerine ulaştırmak için erzak hazırlığı yapmaya devam ediyor.

Alucra Merkez Derneği Ramazan’a Hazır!
Son Güncelleme :

05 Nisan 2021 - 21:34

Alucra Merkez Derneği tarafından yapılan duyuruda şu sözlere yer verdi “Hayrın, yardımlaşmanın, vermenin, ulaşmanın, paylaşmanın ayı Ramazana yaklaşıyoruz. Bu bağlamda ihtiyaç sahiplerini tespit etme, bize emanet edilen hayırları gerçek sahiplerine ulaştırma adına hazırlıklarımız devam ediyor. Herkese ulaşabilmemiz adına çevrenizdeki ihtiyaç sahiplerini bizimle özelden paylaşabilirsiniz. Ve yine önceki sene olduğu gibi; yalnız yaşayan, yaşı ilerlemiş ya da dar gelirli insanlarımızı bizimle paylaşırsanız Ramazan ayı boyunca sıcak yemek ikram listemize eklemiş oluruz.

Yardımlarınızı kendi elinizle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanız evla olmakla beraber, adres tespiti, taşıma, ulaştırma gibi konularda ihtiyaç duyulduğunda Derneğimiz yanınızda olacaktır. Rabbim hayırlara vesile kılsın, niyetlerimizi amellerimizi kabul etsin inşallah.
Haber: Yavuz Kayacık