![65 yaş ve üstü için Turizm Amaçlı Yurtiçi Seyahat İzin Belgesi](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/06/65yastrzseyhblg.jpg?fit=680%2C381&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun Valiliği ”65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın “Turizm Amaçlı Yurtiçi Seyahat İzin Belgesi” alınabileceğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.
Giresun Valiliği yaptığı paylaşım da; ”65 yaş ve üstü vatandaşlarımız “Turizm Amaçlı Yurtiçi Seyahat İzin Belgesi” başvurularını e-Devlet Kapısı üzerinden yapabilirler. Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı tatiller dileriz. Hizmet bağlantısı:bit.ly/2CLTGJE ” ifadelerine yer verdi.
65 yaş ve üstü vatandaşlarımız "Turizm Amaçlı Yurtiçi Seyahat İzin Belgesi" başvurularını e-Devlet Kapısı üzerinden yapabilirler.
Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı tatiller dileriz.
Hizmet bağlantısı: https://t.co/vZOPdXz9qw #DijitalTR pic.twitter.com/8ABHXyjC0x— TC Giresun Valiliği (@TC_giresun) June 27, 2020