Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR30,9744% 0.2
EURO33,4887% 0.11
STERLIN39,0919% 0.12
FRANG35,1855% 0.29
ALTIN2.020,69% 0,43
BITCOIN1.607.407-1.027

27 Mayıs Cuma Vefat İlanları

1) İnece köyünden Salifoğullarından Fatma, Emine, Mehmet, Osman, Hüseyin ve Feriha’nın anneleri Zeki ÖZKAYA’nın eşi, AYŞE ÖZKAYA vefat etmiştir.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
27 Mayıs Cuma Vefat İlanları

1) İnece köyünden Salifoğullarından Fatma, Emine, Mehmet, Osman, Hüseyin ve Feriha’nın anneleri Zeki ÖZKAYA’nın eşi, AYŞE ÖZKAYA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip İnece köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Bulancak EŞRAFINDAN Hasanefendioğullarından,Merhum Emine ve Züfer Eriş’in oğlu,Merhum Emine ve Sadık Turanın damadı,Merhum Kemalettin,İsmail,Orhan ve Gönül Erişi’in Kardeşleri,Eczacı İlkay Eriş Apaydın,Çetin Eriş ve Nilay Özaltın’ın babası,Ertan Apaydın,Neşe Eriş ve Hikmet Özaltın’ın kayınpederi,Çağla Begüm,Alper Utku,Ege Bora ve Dilara’nın dedesi,Ayten Eriş’in eşi Enver ERİŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Toprakdeğirmeni mahallesi Akasya sokakta bulunan evinde yapılacak olan duadan sonra alınarak, Cuma namazını müteakip Bulancak Orta Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Bulancak Eski Mezarlıkta toprağa verilecektir.

3) Kovanlık beldesi Merkez mahalleden merhum Hicabi Aydın oğlu, Sırrı, Sebahattin, Adnan, Fahri, Hamza ve merhum Hicabi Aydın’ın babaları NİYAZİ AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Kovanlık Yeni Camide kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Ahurlu köyünden merhum Cemal Gündoğdu’nun eşi, Ahmet, Aydemir, Turgut, Metin, merhum Bahtiyar, Şenel, Mustafa ile Fatma ve Gönül Gündoğdu’nun annesi MENEKŞE GÜNDOĞDU vefat etmiştir. Cenazesi 28 Mayıs Cumartesi günü Öğle namazını müteakip Merkez Camii’de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5) Torçan köyünden Karamanoğullarından merhum Muharrem Gülmez’in oğlu; Cevdet, Celil ve Canan’ın babaları; Torçan köyü muhtarı Sinan Karamanoğlu’nun amcası ŞİNASİ GÜLMEZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Torçan Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM YAP