Yeniden Refah Partisi, Keşap İlçe Kongresi’ni Yaptı 

Yayınlanma Tarihi :

42 delegenin 32 oyunu alan Seyfettin Özdemir, Keşap İlçesi Yeniden Refah Partisi İlçe Teşkilat Başkanlığı’na seçildi.

Yeniden Refah Partisi Keşap İlçe Başkanlığı binasında yapılan kongre, Divan’ın oluşturulması ile başladı. Divan Başkanlığı’nı Yeniden Refah Partisi Giresun – Trabzon İl Sorumlusu Emin Menşur, Alaattin Gidal ve Arif Turan yaptı.

Kongreye, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Yardımcısı Mustafa Barutçu, Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Süleyman Pulat, Genel Başkan Yardımcısı STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Giresun İl Başkanı Ömer Duman, Keşap AK Parti Belediye Başkanı Mehmet Emür, AK Parti İlçe Başkanı Samet Küçük, İyi Parti Keşap İlçe Başkanı Ahmet Külekçi, STK temsilcileri, İl ve İlçe Teşkilat Başkanları ve  üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Seyfettin Özdemir; “Necmettin Erbakan hocamızın çizdiği Millî Görüş yolunda Sayın Genel Başkanımız Fatih Erbakan ile beraber bu davada hizmet etme niyetindeyiz. Önce ahlak, maneviyat ve adil düzen anlayışını benimseyerek çalışacağız. Huzuru ve refahı tesis etmek amacımız olacaktır. Kongremize katılanlara çok teşekkür ederim. Hepinizi; sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Ömer Duman ise; “Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Geldiğiniz için hepinizden Allah razı olsun. Burada toplanmamızın sebebi, daha iyi bir hizmet ile birlikte geleceğe daha güzel şeyler bırakmak. Gençlerden oluşan bu; birlik ve beraberlik bize daha çok heyecan veriyor. Yaş ortalamasına baktığımızda gençler ön plana çıkıyor. Bu bizi daha da çok umutlandırıyor. Geleceğe daha da umutla bakmış oluyoruz. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Bu davada çalışabilmek herkese nasip olmaz. Bulunduğumuz görevi hakkıyla yapabilmeyi Allah nasip etsin. Elimizden geleni yapıyoruz diye bir şey yok, yapılacak daha çok şey var. Seçimlere kısa bir süre kaldı, hazırlıksız yakalanmamak gerek. Çünkü halk bizi bekliyor. Halkın; teveccühü ve beklentisi sadece siyasi değil, insani beklentisinin yanında bizden umutları var. Bizde bu umutla beraber, daha çok hizmet etme aşkı ile beraber çalışmalıyız. Bütün Giresun ve ilçelerini canlandırmamız gerekiyor. En fazla yük yine İl Başkanlığı’na düşüyor.” dedi.

Yeniden Refah Partisi’nin daveti üzerine kongreye katılan Keşap AK Parti Belediye Başkanı Mehmet Emür’de bir konuşma yaptı.

Emür konuşmasında; “Yeniden Refah Partisi’nin kongresi hayırlara vesile olsun. Biz, Refah Partisi’nin Başkanlarını ilçemizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Hoş geldiniz. Allah; hepimizin yolunu, bahtını açık eylesin. Erbakan Hocamızdan hepimiz bir şeyler öğrendik. Bugün ufkumuzu genişleten, AK Parti’nin olsun, gerek bizim bir yerlere gelmemizi büyük düşünmemizi sağlayan çok değerli büyüğümüzdür. Ben şuna inanıyorum. Sonuç itibariyle AK Parti’nin de Yeniden Refah Partisi’nin de hedefi belli, Allah rızası için milletimize hizmet etmek. Bakış açılarımız ve gidiş yollarımız olacaktır, normaldir. Zaten ülkemizde renklilik olması güzeldir. Yeniden Refah Partisi bize daha, amcamızın oğlu, dayımızın oğlu gibi daha yakın ve samimi geliyor. İleride bizlerin bir şekilde birleşeceğine inanıyorum. Çünkü davamız belli, hepimizin niyeti Allah’ın rızasını kazanmak. Allah sevmediği bir kulunu yaratmaz. Kul, zamanla değişebilir ve yanlış yapabilir. Biz her insana bu şekilde bakıyoruz. Değerli Başkan şimdiden hayırlı olsun. Kongrelerinizi belediyemiz Nikah Salonu var, geniş orada yapınız. Sizlere ev sahipliği yaparız. Her türlü etkinliğinize yardımcı olmaya hazırız. Bizler kardeşiz, Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

SEYFETTİN ÖZDEMİR’İN LİSTESİ

Yönetim Kurulu Asil

1 Seyfettin ÖZDEMİR
2 Ali ÖZDEMİR
3 Ersin ALGAN
4 Murat KARALTI
5 İbrahim KARAHAN
6 Şefik DİKTAŞ
7 Erhan ER

Yönetim Kurulu Yedek

Sabri ÖZTÜRK
Turgut AYKIT
Ömer ÖZDEMİR
Erol ÖZDEMİR
Müjdat AKGÜN
Süleyman GÜMÜŞ

Disiplin Kurulu Asıl

Selim AKGÜN
Salih TEPEBAŞ
Tuğba ÖZDEMİR

Disiplin Kurulu Yedek

Kenan AYDIN
Muhammed AYDIN
Eren ÖZKAYA

Büyük Konre Delegeleri Asil

Ali ÖZDEMİR
Selim AKGÜN
Ömer ÖZTÜRK
Murat KARALTI

Büyük Konre Delegeleri Yedek

Süleyman GÜMÜŞ
Müjdat AKGÜN
Erol ÖZDEMİR
Erdal KARAN
.
Haber: Fatma Uğurlu

Basın No: