Turkiye - 1. Lig
19:00Eyüpspor 19:00Göztepe Hollanda - Eredivisie
17:00Excelsior Rotterdam 17:00NEC Nijmegen İngiltere - Lig 1
21:45Oxford United 21:45Peterborough United İspanya - Segunda Federacion
19:30Utebo FC 19:30Logrones Fransa - Fransa Kupası, Kadınlar
16:00FC Fleury 16:00Paris Saint-Germain FC Fransa - Ulusal
19:00Rouen 19:00Chamois Niort Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00Zvezda St Petersburg 15:00Torpedo Vladimir Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
17:00Spartak Tambov 17:00Ska-Khabarovsk-2 ABD - NISA
00:00Georgia Lions FC 1 : 3Club de Lyon FC ABD - USL Şampiyonası
23:00Memphis 901 FC 23:00Tampa Bay Rowdies Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00FC Viktoria Cologne 3 : 1TSV Alemannia Aachen Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
20:00Turkspor Dortmund 2000 20:00ASC 09 Dortmund Andorra - Premier Lig
21:30FC Pas de La Casa 21:30FC Santa Coloma Arjantin - Arjantin Kupası
03:30CA Juventud Unida Universitario San Luis 0 : 2CA Independiente Avellaneda Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00USV St. Anna am Aigen 20:00FC Gleisdorf 09 Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
15:00FC Bergheim 15:00SPG SCR Altach / FFC Vorderland Avustralya - A-League, Kadınlar
09:15Melbourne City FC 0 : 1Sydney FC Avustralya - A-Ligi
12:45Sydney FC 4 : 0Macarthur FC Avusturya - 2. Liga
15:30SV Horn 0 : 0Schwarz Weiss Bregenz Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
17:00Cruzeiro EC MG 17:00SE Palmeiras SP Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30Centro Oeste GO 21:30Santa Helena GO Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00Parana Clube PR 22:00Nacional PR Brezilya - Paulista, Serie A4
21:00Rio Branco SP 21:00AA Francana SP Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30Mons Calpe SC 20:30Europa Point FC Cezayir - Cezayir Kupası
23:00MC Alger 23:00CR Belouizdad Cezayir - Lig 1
18:00USM Khenchela 18:00CR Belouizdad Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00Skive IK 1 : 0BK Fremad Amager Ermenistan - Premier Lig
16:00FC Noah Yerevan 16:00FC Alashkert Yerevan Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00Saku Sporting 19:00FC Lootos Polva Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00Chippa United FC 16:00Orlando Pirates FC Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00Mohun Bagan SG 17:00Mumbai City FC İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:30Brackley Town FC 17:30Boston United FC İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00Reading FC 14:00Middlesbrough FC İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
19:00CD Marchamalo 19:00CD Tarancon İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
18:00Barcia CF 18:00Sporting Gijon (A) İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
18:00CD Padura 18:00CD Vitoria İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
19:00Silla CF 19:00CD Roda İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
18:30Burgos CF Promesas 18:30Atletico Tordesillas İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
14:15Atletico Melilla CF 14:15Club Polideportivo Almeria İzlanda - 1st deild
17:00Dalvik/Reynir 17:00IBV Vestmannaeyjar İzlanda - Besta deild
17:00FH Hafnarfjördur 17:00IF Vestri Kanada - Kanada Premier Lig
04:00Cavalry FC 3 : 1Vancouver Langley FC Katar - Katar Kupası
19:00Al Wakrah 19:00Al-Rayyan Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00Municipal Grecia 0 : 1AD Guanacasteca Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
16:30Linfield FC 16:30Cliftonville FC Litvanya - LFF Kupası
18:00Emd Statyba-Sendvaris 18:00FK Jonava Lübnan - Premiyer Lig
16:00Shabab Al Sahel 16:00Al Hikma Malta - Premier Lig
15:00Hamrun Spartans FC 1 : 1Hibernians FC Paola Moldova - Divizia A
16:00Csct Saksan 16:00FC Victoria Bardar Norveç - 3. Küme Grup 6
13:30FK Fyllingsdalen 13:30IF Floeya Norveç - Eliteserien
19:00SK Brann 19:00Rosenborg BK Özbekistan - PFL
16:30FC Andijon 16:30PFC Sogdiana Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
13:00Gornik Leczna 2 : 0Medyk Konin Romanya - Liga 2
12:00Fc Unirea 2004 Slobozia 1 : 0CS Corvinul 1921 Hunedoara Singapur - Community Shield
14:00Albirex Niigata Singapore FC 0 : 2Lion City Sailors FC Sırbistan - Prva Liga
19:00FK Kolubara Lazarevac 19:00FK Radnicki Beograd Tayland - Thai Lig 2
14:00Nakhon SI United 14:00Chiangmai FC Ürdün - Jordan Ligi
20:45FC Maan 20:45Ramtha SC Vietnam - V Lig 2
12:00Tdcs Dong Thap 12:00Long AN FC Zambiya - Premiyer Lig
16:00Trident FC 16:00Nkwazi