TİRDEF, Tirebolu’da Önemli Görüşmelerde Bulundu « Bulancak Ajans

2 Şubat 2023 - 20:20

TİRDEF, Tirebolu’da Önemli Görüşmelerde Bulundu

Geçtiğimiz günlerde olağan genel kurul ile göreve gelen Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF) Başkanı İbrahim Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Tirebolu’da nezaket ziyaretlerinde bulundu.

TİRDEF, Tirebolu’da Önemli Görüşmelerde Bulundu
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 17:28

Bu ziyaretler esansında ilçenin kaymakamı ve belediye başkanı gibi yöneticileri ve siyasi partilerin temsilcileri ile görüşerek bir takım istişarelerde bulunan başkan İbrahim Aydın bir takım açıklamalarda bulundu.

Aydın açıklamasında “Ziyaretimizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününe denk gelmesi güzel bir tesadüf oldu. TİRDEF yeni yönetimi olarak Tirebolu’da, çok yoğun bir program gerçekleştirdik. Bu çerçevede Tirebolu Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Ak parti İlçe Başkanı Yaşar Dikmen, CHP İlçe Başkanlığı, CHP İl Genel Meclis Üyesi Ömer Cebeci, MHP İlçe Başkanı Sedat Alisarlı, İyi Parti İlçe Başkanı Erdinç Bektaş, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas gibi kişileri ziyarette bulunduk. Kendilerine ve çalışma arkadaşlarına güne özel çiçeklerimizi hediye ettik.

Ziyaretlerimiz sırasında bize eşlik eden Tirebolu Eğitim Derneği Başkanı Cemile Dede’ye destekleri için teşekkür ediyoruz. Ziyarette bulunduğumuz makamlarda, sıcak ve samimi ortamlarla karşılamalardan dolayı onlara teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde “Tirebolu’muz için neler ve nasıl yapabiliriz” diye istişarelerde bulunduk. Yapacağımız her çalışmada, her türlü katkı ve yardımda bulunma sözlerini aldık. 

Ayrıca Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlkokulumuza ve şu an kapalı olan Tirebolu Lisesi’ne Belediye Başkanımız Burhan Takır ile nostaljik bir ziyarette bulunduk. Lisenin tekrar açılmasıyla ilgili istişarelerde bulunduk. Lisenin açılmasıyla ilgili TİRDEF olarak bizde konunun yakından takipçisi olacağız. Önümüzdeki günlerde önemli bir projenin daha hayata geçmesi için bir takım sözler ve tahsisler yapıldı. Somut gelişmeler olunca bunları da kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Haber: İbrahim Balcıoğlu