İngiltere - Premier Lig
22:00Crystal Palace FC 22:00Manchester United FC Fransa - Ligue 1
22:00Lille OSC 22:00Olympique Lyon Hollanda - Eredivisie
21:00Excelsior Rotterdam 21:00NEC Nijmegen Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
21:00Al-Ahli Saudi FC 21:00Al-Hilal Saudi FC Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
20:0052 Orduspor FK 20:00Ayvalıkgücü Belediyespor Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
20:00Anadolu Universitesi 20:00Efeler 09 Sfk Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00Belediye Kütahyaspor 16:00Kusadasispor Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00Tokat Belediye Plevne Spor 16:00Mus 1984 Musspor İtalya - Serie A, Kadınlar
19:00ACF Fiorentina 19:00Juventus Turin Portekiz - İkinci Lig
22:15Avs Futebol Sad 22:15CD Mafra Portekiz - U23 Taca Revelacao
14:00Santa Clara U23 14:00SL Benfica İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
14:00Rangers LFC 14:00Celtic LFC ABD - ABD MLS
01:45Seattle Sounders 0 : 0Los Angeles Galaxy ABD - USL W Ligi
04:00SC Stockton 04:00Oakland Soul Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
20:301. FC Nuremberg 20:30RB Leipzig Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:00FV Dudenhofen 20:00Eintracht Trier Arjantin - Primera B
21:30CA Fenix Pilar 21:30CA Colegiales Arjantin - Primera C
21:30AD Berazategui 21:30CDM Leandro N. Alem Arjantin - Primera Nacional
03:00Quilmes Atletico Club 0 : 1CA Alvarado Arjantin - Torneo Federal A
01:00CAS Defensores de Belgrano 1 : 1Independiente de Chivilcoy Avustralya - NPL,Victoria
12:45Oakleigh Cannons 12:45Moreland City FC Azerbaycan - Premier Lig
18:00Sabail FK 18:00Gabala FK Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00Vf4 PB 21:00Recanto Da Crianca AM Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00America FC RN 3 : 0FC Atletico Cearense CE Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
00:00Uniao Cacoalense RO :Barcelona RO Cezayir - Lig 1
21:00USM Alger 21:00JS Kabylie Danimarka - Süperlig
20:00Vejle BK 20:00Odense Boldklub Ekvador - LigaPro Primera A
02:00CS Emelec 2 : 1CD Universidad Catolica del Ecuador El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
20:0011 Deportivo FC 20:00CD Platense Estonya - Esiliiga
19:00FCI Levadia Tallinn 19:00JK Tallinna Kalev U21 Gana - Premier Lig
18:00Accra Lions 18:00Aduana Stars Honduras - Liga Nacional. Kapanış
01:00Olancho FC 01:00CD Genesis İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
17:00Chatham Town 17:00Enfield Town İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00Worthing FC 17:00Braintree Town FC İngiltere Amator - Northern Premier League
17:00Macclesfield FC 17:00Marine FC İngiltere Amator - Professional Development Ligi
14:00Sheffield United FC 14:00Crewe Alexandra İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
17:00AFC Telford United 17:00Leamington FC İngiltere Amator - Southern League Premier South
17:00Totton 17:00Salisbury FC İsveç - Allsvenskan
20:10Gais 20:10IFK Goteborg İsveç - Superettan
20:00Varbergs 20:00Trelleborgs FF İzlanda - Besta deild
22:15Breidablik Kopavogur 22:15Valur Reykjavik Kenya - Premier Lig
15:00Tusker Football Club 15:00Nzoia Sugar FC Kolombiya - Primera B
23:00Atletico FC 23:00Boca Juniors de Cali Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00Puntarenas 0 : 2Deportivo Saprissa San Jose Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00Ccdr Perez Zeledon 00:00Tsunami Azul FF Kuveyt - Premier Lig
19:00Al-Fehaheel 19:00Al Kuwait SC Kuzey İrlanda - Premier Lig
17:00Crusaders FC 17:00Coleraine FC Letonya - Virsliga
16:00FK Liepaja 16:00FK Metta / LU Macaristan - NB 2
21:00Budapest Honved FC 21:00Vasas FC Meksika - Liga MX, Kapanış
05:05CF Pachucha 05:05Necaxa Meksika - U23 Liga MX
03:00Atletico San Luis U23 03:00Club Leon U23 Nijerya - Premier League
18:00Remo Stars 18:00Rivers United FC Norveç - 2. Lig Grup 1
19:00Flekkeroy IL 19:00Viking (A) Norveç - 3. Küme Grup 1
20:00SK Djerv 1919 20:00FK Haugesund 2 Norveç - 3. Küme Grup 2
17:00Sandefjord Fotball 2 17:00Sandnes ULF 2 Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00Stromsgodset 2 16:00Mosjoen IL Norveç - 3. Küme Grup 6
19:00Ham Kam (A) 19:00Elverum Özbekistan - PFL
16:00Qizilqum Zarafshon 16:00Neftchi Fargona Peru - Liga 1
22:30Atletico Grau 22:30Sport Huancayo Peru - Liga Femenina
18:30FC Melgar 18:30FC Killas Polonya - Ekstraklasa
20:00MKS Pogon Szczecin 20:00Puszcza Niepolomice Polonya - I Liga
19:15GKS Jastrzebie 19:15MKS Chojniczanka Chojnice Polonya - I Ligi
19:00Zaglebie Sosnowiec 19:00Wisla Krakow Şili - Primera B
00:30CSD Rangers 2 : 3Curico Unido Trinidad Tobago - TT Premier Lig
00:30FC Phoenix 1976 00:30Police FC Tunus - Ligue 2
17:00CO Medenine 17:00Cs Chebba