Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi
22:00
Atalanta BC
3 : 0
Marsilya
22:00
Bayer Leverkusen
2 : 2
AS Roma
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
22:00
Olympiacos Piraeus
2 : 0
Aston Villa
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:30
1461 Trabzon FK
4 : 1
Ankaraspor
15:30
Iğdır FK
1 : 0
Iskenderunspor AS
20:00
Bucaspor
0 : 1
İçel İdmanyurdu Spor
20:00
Anagold 24 Erzincanspor
3 : 2
Menemenspor
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Riyadh SC
0 : 0
Al-Taawoun FC
18:00
Al-Fayha FC
2 : 2
Al-Fateh SC
20:00
AL Shabab FC (KSA)
20:00
Al-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Akhdoud Club
2 : 3
Al-Nassr FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Huachipato
01:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
01:00
CA Talleres de Cordoba
3 : 1
Barcelona SC
03:00
Alianza Lima
1 : 1
Cerro Porteno
03:30
Botafogo FR RJ
2 : 1
LDU Quito
03:30
Cobresal
1 : 3
Sao Paulo FC SP
05:00
Millonarios FC
1 : 1
Club Bolivar
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Sportiva Luqueno
0 : 0
Coquimbo Unido
01:00
Rayo Zuliano
1 : 5
CA Paranaense PR
03:00
Cuiaba EC MT
3 : 0
Metropolitanos FC
03:00
CA Nacional Potosi
4 : 1
Fortaleza EC CE
03:30
Sportivo Trinidense
1 : 2
Boca Juniors
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
15:00
Mke Ankaragucu
1 : 1
Aytemiz Alanyaspor
Belçika - Beker van Belgie
16:30
Union Saint-Gilloise
1 : 0
Royal Antwerp FC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Chicago Fire FC II
02:00
New York City FC II
02:00
Orlando City B
3 : 1
New York Red Bulls II
02:30
Atlanta United 2
1 : 2
Carolina Core FC
02:30
Crown Legacy FC
2 : 1
New England Revolution II
05:00
Real Monarchs SLC
1 : 2
Houston Dynamo 2
ABD - NISA
06:30
Capo FC
1 : 2
Los Angeles Force
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00
Houston Dash
0 : 1
Gotham FC
05:00
San Diego Wave FC
2 : 0
Utah Royals FC
05:00
Seattle Reign FC
0 : 0
Kansas City NWSL
ABD - US Open Kupası
02:00
Charleston Battery
3 : 2
South Georgia Tormenta FC
02:00
North Carolina FC
1 : 2
Phoenix Rising FC
02:00
Indy Eleven
2 : 0
San Antonio FC
02:30
Tampa Bay Rowdies
6 : 4
Birmingham Legion FC
02:30
New York City FC II
1 : 0
Colorado Springs Switchbacks FC
03:00
Union Omaha SC
1 : 2
Sporting Kansas City
04:00
New Mexico United
4 : 2
Real Salt Lake
05:30
Seattle Sounders
2 : 2
Louisville City FC
05:30
Las Vegas Lights
1 : 3
Los Angeles FC
ABD - USL Lig 1
01:30
One Knoxville SC
01:30
Forward Madison FC
ABD - USL Lig 2
02:30
Midwest United FC
3 : 2
Union FC Macomb
05:00
Monterey Bay FC Usl 2
1 : 0
San Francisco City
ABD - USL W Ligi
02:00
Tallahassee Reckoning
2 : 0
Brooke House FC
Almanya Amatör - DFB Pokal Bayanlar
17:00
Bayern Munich
0 : 2
Vfl Wolfsburg
Almanya Amatör - Oberliga BW
16:30
Pforzheim
3 : 2
FV Ravensburg
16:30
FSV 08 Bietigheim-Bissingen
0 : 3
Nöttingen
16:30
Atsv Mutschelbach
1 : 4
08 Villingen
16:30
1. Goppinger SV
3 : 1
TSG Backnang
16:30
Mannheim
0 : 3
FC Holzhausen
16:30
FC Denzlingen
1 : 0
1 FC Normannia Schwabisch Gmund
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
SC Preussen Munster II
0 : 0
FC Brunninghausen 1927
Arjantin - Arjantin Kupası
00:05
Colon de Santa Fe
2 : 1
Club Atletico Los Andes
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Central Cordoba SE Reserve
0 : 1
CA Platense
Arnavutluk - Kategoria e Pare
18:00
KF Bylis Ballsh
2 : 3
Af Elbasani
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
18:30
SV Leobendorf
1 : 0
SC Neusiedl am See 1919
Austria Amateur - Regionalliga Batı
17:00
SK Bischofshofen
2 : 0
FC Pinzgau Saalfelden
Azerbaycan - Birinci Lig
15:00
Araz Saatli
0 : 5
MOIK BAKU
15:30
Shamakhi FK
3 : 0
Karvan Yevlakh
16:00
Imisli FK
0 : 0
FK GARADAG LOKBATAN
16:00
ENERGETIK MINGECHEVIR
0 : 0
Zaqatala FK
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL-NAJMA MANAMA
1 : 4
Manama Club
19:00
AL HIDD
2 : 1
Busaiteen
19:00
AL Hala
1 : 2
SITRA CLUB
Botsvana - Premier Lig
16:00
Sua Flamingoes
5 : 0
Gaborone United
16:00
Bdf Xi
3 : 1
Morupule Wanderers
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
America FC MG
3 : 1
Vila Nova FC GO
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
Monsoon FC RS
01:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS
01:00
CE Lajeadense RS
01:00
EC Internacional Santa Maria RS
01:00
CE Aimore
01:00
GE Bage RS
01:30
SERC Brasil de Farroupilha RS
01:30
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
21:00
CF Com Vida Saf RS
21:00
Ec Pelotas
Brezilya - Maranhense
01:30
Maranhao MA
1 : 1
Moto Club MA
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:15
Fortaleza EC CE
0 : 2
Santos FC SP
21:15
Cruzeiro MG
21:15
SC Internacional RS
Cezayir - Ligue 1, Reserves
19:00
Js Kabylie
19:00
CS Constantine
19:00
US Khenchela
1 : 2
MC Alger
19:00
AC Paradou
0 : 0
Aso Chlef
19:00
Usm Alger
5 : 0
MC El Bayadh
19:00
Cr Belouizdad
2 : 1
ES Ben Aknoun
19:00
US Biskra
0 : 0
MC Oran
Danimarka - Danimarka Kupası
18:00
Silkeborg IF
1 : 0
AGF Aarhus
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
Hoersholm-Usseroed IK
3 : 0
Taarnby FF
Ekvador - Serie B
03:00
CSD Vargas Torres
2 : 1
9 De Octubre FC
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
04:30
AD Isidro Metapan
2 : 0
CD Luis Angel Firpo Usulutan
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
CD Luis Angel Firpo
2 : 2
CD Aguila
00:00
Santa Tecla FC
4 : 2
CD Fas
00:15
AD Isidro Metapan
1 : 1
Alianza FC
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Mika Yerevan
0 : 0
FC Alashkert Yerevan 2
15:00
FC Gandzasar Kapan
1 : 0
Noah Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
15:00
FC Pyunik Yerevan
3 : 1
FC Van Charentsavan
18:00
FC Ararat Yerevan
0 : 1
FC Noah Yerevan
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
20:00
Viimsi JK
0 : 2
Saku Sporting
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Fasil Kenema SC
0 : 0
Bahir Dar Kenema FC
18:00
Dire Dawa Kenema FC
1 : 1
Adama City FC
Faroe Adaları - Logmanssteypid
16:00
TB Tvoeroyri
1 : 1
B68 Toftir
17:00
B36 Torshavn
3 : 2
NSI Runavik
18:00
EB/Streymur
1 : 3
HB Torshavn
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Stade D´abidjan
3 : 0
Mouna FC
19:00
Lys Sassandra
1 : 0
ASI D Abengourou
19:00
Sol FC
1 : 2
FC San Pedro
21:00
Racing Club Dabidjan
0 : 1
Asec Mimosas
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
14:15
Kuopion Palloseura
0 : 1
HJK Helsinki
Finlandiya - Suomen Kupası
15:00
LPS
0 : 5
IFK Mariehamn
15:00
FC Jazz
1 : 1
Turun Palloseura
17:15
Vakp
2 : 4
P-Iirot
18:00
Puiu
1 : 3
Grankulla IFK
18:30
KPV Kokkola
4 : 0
FF Jaro
20:00
FC Haka J
0 : 4
FC Inter Turku 2
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Genesis
0 : 2
CD Marathon San Pedro Sula
05:06
CD Olimpia Tegucigalpa
3 : 3
FC Motagua Tegucigalpa
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Wigan Athletic
1 : 2
Crewe Alexandra
İran - Azadegan Ligi
18:00
Esteghlal Mollasani
0 : 1
Shahin Bandar Ameri
İsrail - Premier Lig
19:30
Hapoel Haifa FC
1 : 2
Bnei Sakhnin FC
19:30
Hapoel Beer Sheva FC
2 : 1
Maccabi Bney Reine
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
14:00
BK Olympic
1 : 2
Angelholms FF
14:00
Eskilsminne IF
2 : 1
Onsala BK
14:00
Torslanda IK
2 : 3
Falkenbergs FF
14:00
Tvaakers IF
3 : 0
Norrby IF
15:00
Torns IF
4 : 2
Jönköping Södra
17:00
Oskarshmans AIK
2 : 2
Lunds BK
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
13:00
Umea FC
4 : 2
IFK Stocksund
15:00
Friska Viljor FC
2 : 3
Assyriska FF
15:30
Pitea IF
0 : 1
Vasalund Essinge
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
Saffle SK
1 : 4
IK Konghalla
15:00
IFK Skovde FK
4 : 2
Motala AIF FK
15:00
Ahlafors IF
0 : 0
IFK Kumla FK
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
16:00
Trelleborgs FF
1 : 5
AIK DFF
16:00
Vittsjo GIK
3 : 1
Linkopings FC
16:00
KIF Orebro DFF
2 : 4
Kristianstads DFF
16:00
IF Brommapojkarna
0 : 0
Pitea IF DFF
İsviçre - Challange Ligi
19:00
FC Aarau
1 : 2
FC Sion
19:00
Stade Nyonnis
1 : 3
AC Bellinzona
19:00
FC Wil 1900
3 : 1
FC Baden
İzlanda - 1st deild
19:00
Thor Akureyri
4 : 2
Afturelding
19:00
UMF Njardvik
3 : 0
Dalvik/Reynir
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
19:00
UMF Tindastoll
3 : 0
Fylkir Reykjavik
19:00
Vikingur Reykjavik
1 : 2
Thor/KA
Kanada - Kanada Şampiyonası
02:00
CS Saint-Laurent
0 : 3
Toronto FC
02:00
Atletico Ottawa
0 : 0
Pacific FC
Katar - Amir Kupası
17:15
Al Sadd SC
3 : 2
AL Markhiya
20:00
Al Wakrah
3 : 3
Muaither SC
20:00
Al-Rayyan
4 : 1
Al-Khor SC
Kazakistan - Birinci Lig
13:00
Aktobe Reserve
0 : 3
Kairat-Zhastar
13:00
Okzhetpes Kokshetau
2 : 1
Altay Vko
16:00
Yassi Turkestan
0 : 3
FK Ekibastuz
16:00
Kaisar Kyzylorda Reserve
1 : 1
FK Arys
Kolombiya - Kolombiya Kupası
00:00
Envigado FC
2 : 0
Real Cartagena FC
03:30
CS Deportes Pereira
0 : 1
Fortaleza FC
Kosova - Süper Lig
16:00
FC Prishtina
1 : 2
KF Drita
16:00
SC Gjilani
1 : 1
KF Llapi
16:00
KF Malisheva
0 : 2
FC Ballkani
16:00
KF Fushe Kosova
1 : 2
KF Dukagjini
16:00
KF Feronikeli
4 : 1
KF Liria Prizren
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
AD Guanacasteca
4 : 0
Perez Zeledon
03:00
Cartagines
1 : 1
Sporting FC
04:00
Santos
0 : 3
LD Alajuelense
05:30
Herediano
3 : 0
Puntarenas
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Al Tadamon Sour
0 : 1
Tripoli AC
16:00
Al Hikma
3 : 0
Shabab Al Ghazieh SC
16:00
Shabab Al Sahel
5 : 0
Al Ahli Nabatiya
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg
20:30
Swift Hesperange
1 : 1
FC Progres Niederkorn
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:00
Atlante FC
2 : 0
Leones Negros UDEG
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
21:00
FC Juarez
21:00
CF Tigres UANL
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:05
Guadalajara Chivas
1 : 0
Deportivo Toluca FC
06:16
CF Pachucha
1 : 1
CF America
Meksika - Liga Premier Serie A
03:00
Tecos FC
1 : 1
Los Cabos United
04:00
Gavilanes de Matamoros
3 : 2
Alacranes de Durango
05:00
Irapuato
2 : 1
Racing FC Porto Palmeiras
Meksika - Liga Premier Serie B
02:00
Aguacateros CD Uruapan
2 : 0
CD Ayense AC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Universidad Nacional U23
2 : 0
Necaxa U23
18:30
CF Pachuca U23
1 : 0
Atletico San Luis U23
Mısır - 2. Division A
16:30
Gomhoryet Shebin
1 : 2
Aswan Fc
16:30
Misr Lel Makasa
1 : 2
Dekernes
Mısır - Premier Lig
16:00
Ismaily Sc
1 : 0
El Daklyeh
19:00
Smouha SC
1 : 2
Zed FC
19:00
Zamalek SC
19:00
Enppi Club
Nijerya - Premier League
18:00
Kwara United
0 : 0
Rivers United FC
Nikaragua - Premier Lig
04:00
Real Esteli FC
5 : 1
CD Ocotal
05:00
Diriangen FC
1 : 0
ART Municipal Jalapa
Norveç - 3. Küme Grup 1
14:00
Stord FK
5 : 0
Floroe SK
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
FK Vidar
2 : 1
Vindbjart FK
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
14:00
Steinkjer FK
4 : 1
Bossmo & Ytteren IL
17:00
Raufoss IL
2 : 2
Sogndal FK
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Stromsgodset
3 : 4
Lillestrom SK
Özbekistan - Pro Liga
15:30
PFC Shurtan
1 : 0
FK Kokand 1912
16:00
FC Do Stlik
2 : 4
PFK Mashal Mubarek
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
AS Kigali
1 : 0
Rwamagana City FC
Şili - Primera B
02:00
San Luis de Quillota
2 : 0
U. Concepcion
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Mtibwa Sugar FC
3 : 0
Tabora United FC
16:00
Ihefu FC
0 : 0
Jkt Tanzania
18:15
Azam FC
0 : 3
Simba SC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
00:00
AC Port Of Spain
3 : 2
FC Phoenix 1976
02:00
Caledonia AIA
6 : 1
Point Fortin FC
Ukrayna - Premier Lig
15:30
Kolos Kovalivka
0 : 1
FC Zorya Luhansk
Uluslararası Gençlik Ligi - AFC-CAF Olympic Qualification Playoff
16:00
Endonezya
0 : 1
Guinea
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar
11:00
Philippines U17
0 : 6
Kuzey Kore
14:00
Kore Cumhuriyeti
12 : 0
Indonesia U17
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası
14:00
Belçika
0 : 1
Portekiz
14:30
İspanya
1 : 0
Polonya
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası
12:00
FC St Gallen 1879 U19
1 : 0
Borussia Mönchengladbach
12:00
Grasshopper Club Zurich
1 : 1
Academie Generation Foot U19
12:50
FC Blue Stars Zurich Juniors
0 : 7
Fc Rb Salzburg
12:50
FC Zurich
1 : 0
RC Strasbourg Alsace
16:00
Academie Generation Foot U19
16:00
FC Blue Stars Zurich Juniors
16:00
FC St Gallen 1879 U19
16:00
FC Zurich
17:00
Borussia Mönchengladbach
17:00
RC Strasbourg Alsace
17:00
Fc Rb Salzburg
17:00
Grasshopper Club Zurich
19:20
FC St Gallen 1879 U19
19:20
Grasshopper Club Zurich
19:20
FC Zurich
19:20
Fc Rb Salzburg
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası, Kadınlar