Mustafa Karakaya; otoparklar ücretsiz olsun!

Yayınlanma Tarihi :

Mustafa Karakaya; ”Gelecek Partisi Bulancak ilçe başkanı Mustafa Karakaya olarak Bulancak Belediyesi yetkililerine sesleniyorum. Önümüzde yerel seçimler var, seçimlere bir ay kala değil şimdiden otoparkları ücretsiz yapın ki milletin hizmetinde olduğunuzu ticaret yapmadığınızı görelim. Akaryakıt zamlarını güya dış güçler yapıyor ya gelin siz Bulancak Belediyesi olarak dış güçlerin karşısında milletimizin yanında yer alın ve otoparkları ücretsiz yapın. Pahalılıktan kontak çeviremeyen ve araçlarını park edecek yer bulamayan vatandaşlarımız için otoparklar ücretsiz hale getirilmelidir. Bulancak Belediyesi otopark ücretlerini kaldırmalıdır.

Otoparklarda ki ücreti kaldırdığınız zaman vatandaşın üzerinden kalkacak yük belediyenin gelirlerinden daha önemlidir.  Bu ücretler kurumlar nazarında küçük görünebilir, ancak vatandaş nazarında ekmek parasıdır. Alın teriyle kazanılan paranın her kuruşu değerlidir. Hizmet karşılığı olarak vatandaşın cebinden alınmamalıdır. Hizmet dediğiniz parası karşılığında veriliyorsa o hizmet değil ticarettir.

Millete hizmetkar olmaya geldiyseniz bu zor zamanlarda olsun tüccarlığı bırakın da hizmetkarlığınız slogandan öte geçsin. Bizler Gelecek Partisi olarak her zaman esnafımızın ve vatandaşlarımızın daima yanında yer alarak sorunlarına çare olacağız, Önce herkesin karnı doyacak GELECEK çok güzel olacak.” dedi.

Basın No: