Karadenizli Girişimciler Birliği Toplantıda Bir Araya Geldi.. « Bulancak Ajans

7 Haziran 2023 - 12:06

Karadenizli Girişimciler Birliği Toplantıda Bir Araya Geldi..

İstanbul’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren başarılı sanayici ve iş insanlarının bir araya gelerek oluşturduğu “Karadenizli Girişimciler Birliği” ilk ses getiren toplantısını Üsküdar Çamlıca’da bulunan Nihavend Restoranda gerçekleştirdi.

Karadenizli Girişimciler Birliği Toplantıda Bir Araya Geldi..
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2023 - 12:28

Karadeniz bölgesinin çeşitli illerinden iş insanlarının bir araya gelerek oluşturduğu “Karadenizli Girişimciler Birliğinin” organize ettiği milletvekili adayları buluşuyor etkinliğine AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve MHP İstanbul Milletvekili Adayı Murat Şahin katıldı.

Katılımın yoğun olduğu etkinlikte Karadenizli Girişimciler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Okut açılış konuşmasını gerçekleştirerek birliğinin amacı hakkında bilgi vererek Başkan Engin Kısa ve yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Karadenizli Girişimciler Birliği sözcüsü Murat Koçoğlu, yeni oluşum hakkında bilgi vererek vizyon ve misyonu hakkında açıklama yaparak ilk toplantının hayırlı olmasını temenni etti. 

AK Parti Milletvekili Hasan Turan girişimci iş insanlarını tebrik ederek 14 Mayıs seçimlerine yönelik mesajlar verdi. MHP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Murat Şahin de toplantıya katılarak girişimci iş insanlarına davet için teşekkür ederek 14 Mayıs seçimlerine yönelik destek talebinde bulundu.

Karadenizli Girişimciler Birliği kurucu Başkanı Engin Kısa ve kurucu yönetim kurulu üyeleri, Alpaslan Yılmaz, Murat Koçoğlu, Hüseyin Okut, Eyüp Gül ve Selahattin Kamışoğlu katılan davetlilere teşekkür ederek birliğin en kısa zamanda daha geniş bir toplantı yaparak üyeler ile buluşacaklarını belirtti.

Haber: Sadi Toygar