Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
İspanya - LaLiga
20:30
Las Palmas
20:30
Real Betis Sevilla
22:30
Almeria
22:30
Barcelona
23:00
Real Sociedad San Sebastian
23:00
Valencia
Turkiye - 1. Lig
17:00
BB Bodrumspor
2 : 0
Boluspor
20:00
Yeni Çorumspor AŞ
20:00
Kocaelispor
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Tai
1 : 1
Al-Fateh SC
20:00
Al-Ahli Saudi FC
20:00
Abha Club
21:00
Al-Wehda FC
21:00
Al-Raed Club
21:00
Al-Khaleej Club
21:00
Al-Ittihad FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Deportivo Tachira
0 : 1
Club Nacional de Football
01:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
01:00
Estudiantes de La Plata
01:00
The Strongest
4 : 0
Huachipato
03:00
Alianza Lima
1 : 1
Colo Colo
03:30
SE Palmeiras SP
2 : 1
CSD Independiente del Valle
03:30
CR Flamengo RJ
4 : 0
Club Bolivar
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
02:00
Trinidad Tobago
2 : 0
Guyana
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Atletico Lanus
5 : 0
Metropolitanos FC
01:00
CA Paranaense PR
1 : 2
Danubio
01:00
CA Belgrano de Cordoba
1 : 0
CD Real Tomayapo
03:00
Cuiaba EC MT
1 : 1
Deportivo Garcilaso
03:00
Boca Juniors
1 : 1
Fortaleza EC CE
05:00
CD Universidad Cesar Vallejo
2 : 2
Always Ready
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
04:00
AS Magenta
8 : 0
Vaivase-Tai FC
07:00
AS Pirae
07:00
Ifira Black Bird
İngiltere - Championship
22:00
Leeds United
22:00
Norwich City FC
İtalya - Serie B
21:30
SSC Bari
21:30
Ternana Calcio
Portekiz - İkinci Lig
22:15
FC Penafiel
22:15
SCU Torreense
Rusya - 1. Liga
15:00
FC Tyumen
1 : 0
FC SKA-Khabarovsk
17:00
Leningradets
1 : 1
PFK Arsenal Tula
18:00
FC Volgar Astrakhan
1 : 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
18:30
FC Shinnik Yaroslavl
1 : 0
FK Akron Tolyatti
19:30
Torpedo Moskova
1 : 0
PFC Kuban Krasnodar
ABD - ABD MLS
02:30
FC Cincinnati
1 : 0
Atlanta United FC
02:30
Dc United
1 : 4
New York Red Bulls
02:30
CF Montreal
1 : 3
Columbus Crew
02:30
Orlando City SC
0 : 0
Inter Miami CF
02:30
Philadelphia Union
1 : 2
New York City FC
03:30
Austin FC
1 : 0
Houston Dynamo
03:30
Chicago Fire
0 : 1
Charlotte FC
03:30
Minnesota United FC
2 : 2
Los Angeles Galaxy
03:30
Nashville SC
2 : 0
Toronto FC
03:30
Saint Louis City SC
0 : 2
Los Angeles FC
04:30
Colorado Rapids
1 : 0
Vancouver Whitecaps FC
04:30
Real Salt Lake
2 : 0
Seattle Sounders
05:30
Portland Timbers
4 : 2
San Jose Earthquakes
ABD - ABD NPSL
02:00
865 Alliance
02:00
Bristol Rhythm AFC
02:30
FC Monmouth
3 : 1
Wc Predators
03:00
Virginia Dream FC
1 : 2
Alexandria Reds
03:00
Duluth FC
3 : 0
Joy St Louis Park
05:00
Las Vegas Knights FC
05:00
Las Vegas Legends
ABD - MLS Next Pro
02:30
Crown Legacy FC
4 : 1
Chattanooga FC
ABD - NISA
01:00
Savannah Clovers FC
2 : 1
Georgia Lions FC
ABD - USL Lig 2
01:00
North Carolina FC
2 : 0
West Virginia United
02:00
Southern Soccer Academy Kings
0 : 0
Dothan United SC
02:00
Virginia Beach United
1 : 0
Northern Virginia FC
02:30
North Carolina Fusion U23
1 : 0
Tobacco Road FC
02:30
Midwest United FC
1 : 0
South Bend Lions
03:00
Chicago Dutch Lions FC
0 : 5
Des Moines Menace
03:00
Sueno FC
1 : 2
St Charles FC
05:00
Davis Legacy
2 : 2
San Francisco Glens SC
ABD - USL Şampiyonası
03:00
Birmingham Legion FC
0 : 1
Charleston Battery
ABD - USL W Ligi
02:00
Brooke House FC
0 : 5
Florida Elite Soccer Academy
02:00
Fayetteville Fury
0 : 5
South Georgia Tormenta FC
02:00
Palm City Americanas
3 : 0
Swan City SC
02:30
Chattanooga Red Wolves SC
02:30
Athens United
03:15
Cedar Stars Academy
4 : 4
Paisley Athletic FC
06:00
Christos FC
6 : 2
Charlottesville Blues FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
19:30
Borussia Dortmund
19:30
Hertha BSC
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
19:30
Feucht
19:30
DJK Ammerthal
Almanya Amatör - Hessenliga
20:30
FC 1931 Eddersheim
20:30
Baunatal
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
19:30
FC Schalke 04 II
19:30
Rot Weiss Ahlen
Arjantin - Arjantin Kupası
23:10
Deportivo Riestra AFBC
23:10
Newells Old Boys
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Talleres de Cordoba Reserve
2 : 0
CA Huracan
21:00
Atletico Tucuman Reserve
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
Velez Sarsfield Reserve
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Defensa Y Justicia Reserve
21:00
CA Union Santa Fe Reserve
21:00
CA Lanus
21:00
Boca Juniors
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA River Plate (Arg)
21:00
Ferro Carril Oeste
Arjantin - Torneo Federal A
01:30
Sportivo Las Parejas
1 : 0
CA Douglas Haig
02:00
Club Cipolletti
2 : 0
CSD Sol de Mayo
02:00
CSB Atenas
1 : 0
CA Huracan Las Heras
02:00
Union de Sunchales
1 : 1
CA Sarmiento de Resistencia
02:00
CAS Defensores de Belgrano
1 : 0
CS Belgrano
02:30
CD de Pronunciamiento
1 : 1
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
02:30
CA 9 de Julio Rafaela
0 : 0
Independiente de Chivilcoy
03:15
Gutierrez SC
2 : 2
CA Juventud Unida Universitario San Luis
03:15
CA Central Norte Salta
1 : 1
CA Sarmiento de la Banda
Azerbaycan - Birinci Lig
16:00
FK GARADAG LOKBATAN
2 : 3
Shamakhi FK
16:00
Araz Saatli
16:00
Imisli FK
BAE - Arap Körfez Ligi
17:10
Al Ain FC
0 : 1
Ittihad Kalba FC
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
18:50
FC Smorgon
0 : 1
Isloch
20:45
Neman Grodno
20:45
FK Arsenal Dzerzhinsk
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Ituano FC SP
1 : 0
SC Recife PE
01:00
America FC MG
0 : 0
Mirassol FC SP
01:00
Brusque FC SC
0 : 0
Operario Ferroviario EC PR
03:30
AA Ponte Preta SP
1 : 2
Santos FC SP
03:30
Paysandu SC PA
1 : 1
Goias EC GO
03:30
Ceara SC CE
2 : 1
Amazonas FC A&M
Brezilya - Mineiro, Modulo II
01:30
SC Aymores MG
2 : 0
Tupi MG
02:00
Nacional AC Muriae MG
1 : 1
Democrata SL MG
02:00
Urt MG
1 : 0
EC Mamore MG
02:00
AA Caldense MG
0 : 0
Boa EC MG
02:00
North EC MG
1 : 0
Varginha EC MG
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
22:30
Botafogo FR RJ
22:30
Ceara SC CE
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Sfera FC Ltda SP U20
21:00
EC Sao Bento SP
Çekya - 1st Division
18:00
Bohemians Prag 1905
1 : 2
MFK Karniva
18:00
FK Jablonec
3 : 0
FK Pardubice
18:00
FC Fastav Zlin
1 : 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
Cezayir - Ligue 1, Reserves
19:00
Aso Chlef
19:00
US Khenchela
19:00
Js Saoura
19:00
AC Paradou
19:00
US Oued Souf
19:00
Nc Magra
19:00
MC Alger
19:00
Usm Alger
19:00
MC El Bayadh
19:00
Js Kabylie
19:00
ES Ben Aknoun
19:00
US Biskra
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Shandong Taishan FC
3 : 2
Shenzhen Peng City
Danimarka - Süperlig
19:00
Hvidovre IF
0 : 1
Odense Boldklub
19:00
AGF Aarhus
0 : 0
Silkeborg IF
21:00
FC Copenhagen
21:00
FC Midtjylland
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
Horsens FS
20:00
Viby IF
Ekvador - Serie B
03:00
San Antonio FC
2 : 2
Guayaquil City FC
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
04:30
AD Isidro Metapan
0 : 2
CD Municipal Limen
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Syunik
15:00
FC Nikarm
16:00
Andranik
16:00
FC SHIRAK GYUMRI 2
16:00
FC Ararat Yerevan 2
16:00
FC Bkma Vagharshapat 2
Ermenistan - Premier Lig
17:00
FC Urartu Yerevan
6 : 1
FC Alashkert Yerevan
19:00
FC Noah Yerevan
19:00
FC Ararat-Armenia
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Wolaita Dicha SC
0 : 5
Ethiopia Nigd Bank
18:00
Fasil Kenema SC
18:00
Wolkite City FC
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
16:00
Kuopion Elo
16:00
Narpes Kraft
19:00
JS Hercules
19:00
TP-47
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası
21:00
Fulham FC
21:00
Tottenham Hotspur FC
İran - Azadegan Ligi
17:00
Damash Gilan FC
4 : 1
Mes Sungun Varzaghan
17:00
Shahrdari Astara
17:00
Ario Eslamshahr
17:30
Khosheh Talaei
17:30
FC Pars Jonoubi Jam
18:45
Naft Gachsaran
18:45
Naft Masjed Soleyman FC
18:45
Shahin Bandar Ameri
18:45
Kheybar Khorramabad FC
İran - Hazfi Kupası
17:45
Chador Malu Yazd
17:45
Aluminium Arak
18:30
Tractor Sport Club
18:30
Mes Rafsanjan FC
18:30
Gol Gohar Sirjan FC
18:30
Havadar SC
19:00
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
19:00
Malavan Bandar Anzali FC
İsrail - Alef Ligi
18:00
Maccabi Kiryat Ata-Bialik
18:00
MS Football Hapoel Kiryat Yam
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Varbergs GIF FK
20:00
Hittarps IK
İsveç - Allsvenskan
20:00
Malmo FF
20:00
Gais
20:00
IK Sirius
20:00
IFK Goteborg
20:00
Kalmar FF
20:00
IFK Norrköping FK
20:00
IF Brommapojkarna
20:00
Djurgardens IF
İsviçre - Süper Lig
21:30
Young Boys Bern
21:30
FC St Gallen 1879
21:30
FC Lugano
21:30
FC Winterthur
İzlanda - 3. deild
22:45
Augnablik FC
22:45
KFK
İzlanda - Kupa
21:15
Keflavik IF
21:15
IA Akranes
22:15
Fylkir Reykjavik
22:15
HK Kopavogur
22:15
UMF Grindavik
22:15
Vikingur Reykjavik
22:30
Stjarnan Gardabae
22:30
KR Reykjavik
Kazakistan - Birinci Lig
14:00
Akzhaiyk Uralsk
14:00
Jetisay FC
14:00
Aktobe Reserve
14:00
SD Family FC
14:00
FK Ekibastuz
14:00
Altay Vko
16:00
Taraz
16:00
Ulytau FC
16:00
Khan Tengri FC
16:00
Yassi Turkestan
16:00
FK Kaspii Aktau
16:00
Kaisar Kyzylorda Reserve
Kenya - Premier Lig
15:00
Kenya Commercial Bank
0 : 0
Gor Mahia FC
Kolombiya - Kolombiya Kupası
02:00
Independiente Santa Fe
1 : 1
CA Bucaramanga
04:05
Fortaleza FC
1 : 0
CS Deportes Pereira
23:00
Jaguares de Cordoba
23:00
Tigres FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
LD Alajuelense
1 : 0
Herediano
Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00
Ccdr Perez Zeledon
0 : 3
Saprissa
00:00
Sporting FC
5 : 2
Tsunami Azul FF
Kuveyt - Premier Lig
19:10
Qadsia SC
19:10
Al Arabi
21:25
Al-Salmiya SC
21:25
Al Kuwait SC
Letonya - Litvanya Kupası
19:00
Bauskas Bjss / SC Memele
19:00
FK Alberts Riga
Letonya - Virsliga
18:00
FK Tukums 2000/TSS
1 : 2
Grobinas SC/LFS
18:00
BFC Daugavpils
4 : 0
FK Metta / LU
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Racing Beirut
16:00
Al Ahed
16:00
Nejmeh SC
16:00
Al Ansar SC
Mali - Ligue 1
19:30
Cercle Olympique de Bamako
19:30
US Bougouni
19:30
AS Real Bamako
19:30
Usfas Bamako
21:30
AS Police
21:30
Stade Malien De Bamako
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:00
Cancun FC
1 : 1
Atlante FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
05:05
Guadalajara Chivas
0 : 0
CF America
Meksika - Liga Premier Serie A
05:00
Alacranes de Durango
0 : 1
Los Cabos United
06:00
Tampico Madero FC
1 : 0
Racing FC Porto Palmeiras
Mısır - Premier Lig
19:00
National Bank Of Egypt SC
1 : 0
Al-Masry
19:00
Enppi Club
0 : 0
Future FC
Norveç - 1. Division
18:00
Mjondalen IF
2 : 1
Asane Fotball
19:00
Levanger FK
2 : 1
Ranheim
19:00
Raufoss
0 : 1
Moss FK
19:00
Sandnes ULF
1 : 0
Bryne FK
19:00
Stabaek IF
0 : 1
Lyn 1896 FK
19:00
IK Start
2 : 1
Egersunds IK
19:00
Valerenga IF
0 : 1
Kongsvinger IL Fotball
19:00
Aalesunds FK
0 : 2
Sogndal Fotball
Norveç - 2. Lig Grup 1
18:00
FK Arendal
3 : 3
Jerv
20:00
FK Orn-Horten
20:00
FK Eik-Toensberg
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
Kjelsas
3 : 1
Valerenga IF 2
18:00
Strindheim
3 : 1
Tromsdalen UIL
Norveç - 3. Küme Grup 1
19:00
Floroe SK
19:00
Forde
19:00
Fana IL
19:00
Ardal
19:30
Os
19:30
Stord FK
19:30
Froeya IL
19:30
Bjarg
20:00
SK Djerv 1919
20:00
IL Sandviken
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
Fram IF
19:00
Pors Grenland
19:30
Vigor
19:30
Staal Joerpeland IL
Norveç - 3. Küme Grup 3
19:00
Ullern
19:00
Nordstrand
20:00
Oppsal
20:00
Gamle Oslo FK
20:00
Assiden
20:00
Aaskollen
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:30
Rana FK
19:30
Mosjoen IL
20:00
Nardo FK
20:00
Verdal
Norveç - 3. Küme Grup 5
20:00
FUNNEFOSS/VORMSUND
20:00
Bjoerkelangen
Norveç - Eliteserien
19:00
Bodoe/Glimt
2 : 0
Tromso IL
19:00
SK Brann
0 : 0
Sandefjord Fotball
19:00
Fredrikstad
3 : 1
Stromsgodset
19:00
FK Haugesund
0 : 0
Kristiansund BK
19:00
Odds BK
0 : 2
Molde FK
19:00
Rosenborg BK
1 : 1
Kfum Oslo
19:00
Sarpsborg 08
0 : 5
Hamarkameratene
19:00
Viking FK
0 : 3
Lillestrom SK
Özbekistan - Pro Liga
16:00
FK Kokand 1912
3 : 2
PFK Mashal Mubarek
16:00
FK Buxoro
3 : 0
PFC Shurtan
Polonya - CLJ
17:00
Pogon Szczecin
17:00
Arka Gdynia
Şili - Primera B
02:00
Deportes Limache
2 : 2
Santiago Morning
Sırbistan - Superliga
17:55
FK Radnicki 1923 Kragujevac
0 : 0
FK Vojvodina Novi Sad
20:00
FK Napredak Krusevac
20:00
FK Crvena Zvezda Belgrade
Tanzanya - Premiyer Lig
20:00
Kmc FC
20:00
Singida Fountain Gate FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar