Gençlik Kolları Başkanı Emre Özden oldu!

Yayınlanma Tarihi :

AK Parti Doğankent ilçesi 6.cı Gençlik Kolları Olağan Kongresinde Başkan Şuayip Turfan görevi Emre Özden’e devretti.

AK Parti Doğankent ilçe Gençlik Kolları, olağan kongresini AK Parti Doğankent ilçe teşkilat binası Salonunda gerçekleştirdi.

AK Parti Giresun İl başkanı Kenan Tatlı yaptığı konuşmada öncelikle 22 Ağustos’ta geçirmiş olduğunuz sel felaketi nedeni ile geçmiş olsun dileklerimi belirtiyorum. Bizim için gençlik çok önemli, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Gençliğe çok önem vermektedir. Bizde sizlere önem veriyoruz. Yeni göreve gelen arkadaşlarımızın Allah yar ve yardımcını olsun dedi.

Kongrede eski Başkan Şuayip Turfan ile yeni Başkan Emre Özden birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde Emre Özden başkan seçildi.

Emre Özden Başkanlığındaki Gençlik Kolları; İrfan Özden, Hasan Can Öztürk, Onur Keskin, İsa Durmuş, Şevket Öztürk, Sercan Bayram, Alihan Öztürk, Kerim Alpaydın ve Selim Alim’den oluşmuştur.

 Kongreye, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Başkan Yardımcısı Cumhur Karahasan, Giresun Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç,  Doğankent İl Genel Meclisi üyesi Muttalip Patan, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Doğankent AK Parti ilçe başkanı Yılmaz Dede ve çok sayıda partili katıldı. Haber: Seyit Güvendi

Basın No: