Genç Parti Keşap’ta Kongreye Gidiyor

Yayınlanma Tarihi :

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’ın Türkiye’ye döneceği siyasi kulislerde konuşmaya başlanmışken, Ülke genelinde Genç Parti’nin teşkilatlanma çalışmaları da büyük bir ivme kazandı.

Cem Uzan’ın yakın zamanda Türkiye’ye döneceği ve siyasette aktif rol oynayacağı gözlemlenirken, Giresun’da da teşkilatlanma çalışmaları hız kazanmış durumda.

Birçok ilçe de teşkilatlanma çalışmalarını bitirmiş olan Genç Parti Keşap’da ilçe kongresini yapmaya hazırlanıyor. Mevcut İlçe Başkanı Erkan Aydın yönetiminde ki Keşap ilçe teşkilatı 15 Aralık Pazar günü yapılacak olan kongre ile gücünü tazeleyeceği öğrenildi. Saat:14.00’da Keşap Ali Bayramoğlu Aile çay bahçesinde yapılacak olan kongreye mevcut Başkan Erkan Aydın’ın tek liste halinde çıkması bekleniyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Genç Parti Keşap İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Bıçakcı; “Genel Başkanımız Cem Uzan kısa süre içerisinde Türkiye’de olacak ve siyaset en aktif şekilde yön verecek bir isim olacaktır. Bizler de bu doğrultuda ilçemizde en iyi şekilde kadrolarımızı oluşturmaya devam ediyoruz. Mevcut yönetimi 1. Olağan kongremiz ile birlikte daha güçlü hale getirerek bulunduğumuz ilçe de bu kulvarda var olduğumuzu en iyi şekilde ispat edeceğiz. Tüm İl ve İlçe halkımızı Pazar günü yapılacak olan 1. Olağan kongremize davet ediyor, Genç Parti’ye katılımlarınızı bekliyoruz” dedi. 

Basın No: