Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
Vavacars Karagümrük
20:30
Trabzonspor
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
19:45
Club Brugge
19:45
ACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Real Madrid
22:00
Bayern Münih
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
CA Rosario Central
0 : 1
Atletico Mineiro MG
01:00
Caracas FC
0 : 1
Penarol URU
03:00
Deportivo Tachira
1 : 1
Libertad Asuncion
03:00
Club Nacional de Football
2 : 2
CA River Plate (Arg)
03:00
Palestino
1 : 0
CR Flamengo RJ
05:00
Universitario de Deportes
1 : 1
CD Junior FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Racing Club Montevideo
2 : 1
Argentinos Juniors
01:00
Nacional Asuncion
0 : 2
SC Corinthians SP
03:00
CD Universidad Cesar Vallejo
1 : 5
Independiente Medellin
03:00
CD Real Tomayapo
03:00
SC Internacional RS
03:30
Alianza FC Valledupar
0 : 3
Cruzeiro EC MG
03:30
Sportivo Ameliano
2 : 1
Danubio
05:00
Always Ready
1 : 0
Defensa Y Justicia
İngiltere - Lig 1
22:00
Peterborough United
22:00
Oxford United
Fransa - Lig 1, Bayanlar
17:30
Girondins Bordeaux
17:30
Olympique Lyon
17:30
FC Fleury
17:30
Montpellier HSC
17:30
As Saint Etienne
17:30
LOSC Lille
17:30
Paris FC
17:30
Dijon FCO
17:30
Stade De Reims
17:30
Paris Saint-Germain FC
17:30
Ea Guingamp
17:30
Le Havre AC
Rusya - 1. Liga
17:00
FC Alania Vladikavkaz
17:00
Rodina Moscow
18:00
Sokol Saratov
18:00
Chernomorets Novorossijsk
19:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
19:30
FC Dynamo-Makhachkala
19:30
FK Khimki
Rusya - 2. Liga, Division A
16:00
FC Kaluga
16:00
Dinamo Brjansk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FK Angusht Nazran
16:00
FC Dynamo-2 Makhachkala
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:55
Al Taraji
18:55
AL Jandal
19:40
Al-Orobah
19:40
AL Arabi (SA)
20:50
Al-Qaisumah
20:50
Al-Batin
ABD - US Open Kupası
02:00
Pittsburgh Riverhounds
02:00
FC Tulsa
02:30
Atlanta United FC
02:30
Charlotte Indepedence
03:00
Houston Dynamo
03:00
Detroit City FC
03:30
FC Dallas
03:30
Memphis 901 FC
05:00
San Jose Earthquakes
05:00
Oakland Roots SC
05:00
Orange County SC
05:00
Loudoun United Fc
05:30
Sacramento Republic FC
05:30
Monterey Bay FC
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
19:30
1. FC Phonix Lubeck
19:30
Hamburg (A)
20:00
TSV Havelse
20:00
Kilia Kiel
20:30
SC Weiche Flensburg 08
20:30
Bremer SV 1906
Almanya Amatör - Hessenliga
20:15
FC 1931 Eddersheim
20:15
Turk Gucu Friedberg
20:30
Hunfelder SV 1919
20:30
Hanauer SC
Almanya Amatör - Oberliga BW
19:30
FSV Hollenbach
19:30
TSV Essingen
20:00
SV Oberachern
20:00
Offenburger
20:00
SSV Reutlingen
20:00
S. Grossaspach
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:00
ETB SW Essen
20:00
Krefelder FC Uerdingen 05
20:30
DJK Adler Union Frintrop
20:30
Sportfreunde Hamborn 07
20:45
FC Buderich 02
20:45
Sportfreunde Baumberg
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
20:00
BSV SW Rehden
20:00
MTV Eintracht Celle
20:00
Stk Eilvese
20:00
Bornreihe
20:00
Rotenburger
20:00
R. Ehlershausen
20:30
MTV Eintracht Celle
20:30
BSV SW Rehden
21:00
Heeslinger SC
21:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
20:00
Heider
20:00
TSV Nordmark Satrup
20:00
TSB Flensburg
20:00
PSV Union Neumunster
20:30
Mtsv Hohenwestedt
20:30
Eckernförder
Angola - Girabola
17:00
CD Lunda Sul
17:00
GD Interclube
17:00
Cr Uniao de Malanje
17:00
Kabuscorp SCP
17:00
CD Sao Salvador
17:00
CD Huila
17:00
Santa Rita
17:00
Wiliete SC
17:30
Petroleos Do Lobito
17:30
Recreativo Do Libolo
18:00
Atletico Petroleos de Luanda
18:00
Sporting Clube de Cabinda
18:00
CD Primeiro de Agosto
18:00
FC Bravos do Maquis
Arjantin - Arjantin Kupası
21:05
Arsenal de Sarandi
21:05
Estudiantes Rio Cuarto
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
Independiente Reserve
0 : 1
CA Talleres de Cordoba Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve
21:00
CA River Plate (Arg)
21:00
Rosario Central Reserve
21:00
Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Huracan
21:00
CA Lanus
Arnavutluk - Kategoria e Pare
17:00
KS Kastrioti Kruje
17:00
KS Korabi Peshkopi
17:00
FK Tomori Berat
17:00
Lushnja
17:00
KS Besa Kavaje
17:00
Flamurtari Vlore
17:00
KS Burreli
17:00
KF Apolonia Fier
17:00
Luz i Vogel
17:00
FK Vora
Arnavutluk - Kategoria Superiore
17:00
KS Kukesi
17:00
FK Partizani Tirana
17:00
KF Skenderbeu Korce
17:00
KF Laci
17:00
Tiran
17:00
Vllaznia Shkoder
17:00
FC Dinamo City
17:00
KF Egnatia Rrogozhine
17:00
KF Erzeni Shijak
17:00
KF Teuta
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:30
SPG Wallern/ASV ST Marienkirchen
20:30
SPG Hogo Wels
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:30
Preston Lions
13:30
South Melbourne FC
Azerbaycan - Birinci Lig
14:00
Irevan
14:00
Difai Agsu
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL-MUHARRAQ SC
19:00
EAST RIFFA
19:00
Al-Riffa SC
19:00
Al-Ahli SC Manama
19:00
AL-SHABBAB
19:00
AL Khalidiyah
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00
FC Torpedo Belaz Zhodino
18:00
Isloch
20:45
Neman Grodno
20:45
Dinamo Minsk
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
HSK Zrinjski Mostar
19:00
FK Borac Banja Luka
19:00
FK Borac Banja Luka
19:00
HSK Zrinjski Mostar
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Botafogo FC SP
0 : 0
Mirassol FC SP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
01:00
Santos FC SP
01:00
Gremio RS
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS
21:00
Gremio Esportivo Gloria RS
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
23:00
Vihena RO
23:00
Porto Velho EC RO
Brezilya - Roraimense
01:00
Real RR
01:00
Rio Negro RR
02:00
Progresso RR
02:00
Sao Raimundo EC RR
04:00
Monte Roraima RR
04:00
Atletico Roraima RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Botafogo FR RJ
21:00
Goias EC GO
21:00
Fluminense Rj
21:00
Atletico Mineiro MG
21:00
CA Paranaense PR
21:00
America MG
21:00
RB Bragantino SP
21:00
AC Goianiense GO
21:00
EC Bahia BA
21:00
Ceara SC CE
21:30
Sao Paulo FC SP
21:30
SE Palmeiras SP
22:00
SC Corinthians SP
22:00
Cuiaba EC MT
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
FCB Magpies
22:00
Manchester 62 FC
Çekya - Divize E
17:30
TJ Slovan Bzenec
17:30
FC Vsetin
Çekya - Divize F
11:15
MFK Havirov
11:15
FK Jesenik
18:00
TJ Bridlicna
18:00
SK Polanka Nad Odrou
18:30
SK Beskyd Frenstat p.R.
18:30
FC Vratimov
Çekya - FNL
11:30
1.SK Prostejov
11:30
1 FK Pribram
11:30
Sparta Prag (B)
11:30
SK Lisen
18:00
MFK Vyskov
18:00
FC Vysocina Jihlava
18:30
FK Mas Taborsko
18:30
SFC Opava
18:30
FK Varnsdorf
18:30
SK Hanacka Slavia Kromeriz
18:30
MFK Chrudim
18:30
FK Dukla Prag
19:00
FC ZBROJOVKA Brno
19:00
FC Viktoria Zizkov
19:00
FC Vlasim
19:00
Sigma Olomouc (B)
Çekya - U19 1.Grup
15:30
MFK Frydek Mistek U19
15:30
MFK Karvina U19
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
Norresundby FB
20:00
Aarhus Fremad 2
20:00
AB Taarnby
20:00
B 1908
Ekvador - Serie B
03:00
Manta FC
03:00
San Antonio FC
23:30
Guayaquil City FC
23:30
Cuniburo FC
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Nikarm
15:00
Andranik
15:00
Onor
15:00
FC Ararat Yerevan 2
Estonya - Kupa
18:00
Paide Linnameeskond
18:00
Nomme Kalju
20:30
FCI Levadia Tallinn
20:30
Viimsi JK
Faroe Adaları - 1. deild
02:00
NSI Runavik II
02:00
FC Suduroy
Faroe Adaları - Logmanssteypid
20:00
Vikingur Gota
20:00
AB Argir
Fas - Fas Kupası
20:00
AS Far Rabat
20:00
Renaissance Zemamra
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Stella Club Dadjame
18:30
Club Omnisports de Korhogo
19:00
SOA
19:00
AFAD
19:00
SC Gagnoa
19:00
Denguele Sports d´Odienne
21:00
Zoman FC
21:00
Bouake FC
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:45
Kaya FC–Iloilo
10:45
Philippine Air Force FC
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Sexypoexyt
18:30
Tampere United
Finlandiya - Suomen Kupası
18:00
Atlantis FC
18:00
Japs
18:00
Oulun Luistinseura
18:00
Seinajoen JK
18:30
Mikkelin Palloilijat 2
18:30
Mikkelin Palloilijat
18:30
FC Vaajakoski
18:30
FC KTP Kotka
18:30
GBK Kokkola
18:30
AC Oulu
18:30
VIFK
18:30
SJK Akatemia
18:30
FC Honka
18:30
PK-35 Helsinki
18:30
Kultsu FC
18:30
FC Lahti
18:30
Kajaanin Palloilijat
18:30
Jakobstads Bollklubb
18:30
Salpa
18:30
Ekenas Idrottsforening
19:00
VJS
19:00
IF Gnistan
19:00
Lahden Reipas
19:00
FC Haka Valkeakoski
19:00
Tampereen Ilves 2
19:00
FC Inter Turku
19:30
Musan Salama
19:30
TPV
20:00
Esbo Bollklubb
20:00
PK Keski-Uusimaa
20:05
Njs/3
20:05
FC Kuusysi
20:10
Toeoeloen Taisto
20:10
Kapa Kapylan Pallo
20:30
Nurmijarven Jalkapalloseura
20:30
Espoon Palloseura
20:45
Mikkelin Kissat
20:45
Pepo Lappeenranta
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC
18:00
Bechem United
18:00
Berekum Chelsea Fc
18:00
Hearts of Oak
Güney Afrika - Premiership
20:30
Stellenbosch FC
20:30
AmaZulu FC
20:30
Orlando Pirates FC
20:30
Chippa United FC
20:30
Polokwane City
20:30
Richards Bay FC
20:30
L. Golden Arrows
20:30
Mamelodi Sundowns
Hong Kong, Çin - Division 1
15:30
Sai Kung Dsa
15:30
3 Sing FC
İran - Azadegan Ligi
16:45
Ario Eslamshahr
16:45
FC Darya Caspian Babol
17:00
Mes Sungun Varzaghan
17:00
Saipa
17:00
Mes Shahr-e Babak
17:00
Mes Kerman FC
17:30
Shahre Raz Shiraz
17:30
Fajr Sepasi FC
17:30
Chador Malu Yazd
17:30
Khosheh Talaei
18:00
Kheybar Khorramabad FC
18:00
Shahrdari Astara
18:00
Naft Masjed Soleyman FC
18:00
Damash Gilan FC
18:30
FC Pars Jonoubi Jam
18:30
Naft Gachsaran
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
19:30
Ljungskile SK
19:30
FC Trollhattan
20:00
Ariana FC
20:00
FC Rosengaard 1917
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
20:00
AFC Eskilstuna
20:00
FC Stockholm Internazionale
20:00
FBK Karlstad
20:00
Nordic United FC
20:00
IF Karlstad Fotbol
20:00
Karlbergs BK
20:30
Taby FK
20:30
Hammarby Talang FF
21:00
Orebro Syrianska IF
21:00
Sollentuna FF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Vaxjo DFF
20:00
Hacken Gothenburg
20:00
Hammarby
20:00
IFK Norrkoping DFK
İsviçre - Yükselme Ligi
20:30
SC Cham
20:30
FC Rapperswil-Jona
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
FH Hafnarfjordur
21:00
Throttur Reykjavik
21:00
Breidablik Kopavogur
21:00
Stjarnan Gardabaer
21:00
Keflavik IF
21:00
Valur Reykjavik
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
14:00
Boeung Ket Angkor FC
14:00
Phnom Penh Crown
14:00
Preah Khan Reach Svay Rieng FC
14:00
Visakha FC
Kanada - Kanada Şampiyonası
04:00
Cavalry FC
04:00
Vancouver Whitecaps FC
Karadağ - 2. CFL
20:00
FK Podgorica
20:00
FK Kom Podgorica
Karadağ - Cup Crne Gore
17:00
FK Jezero Plav
17:00
FK Decic Tuzi
17:00
Rudar Pljevlja
17:00
FK Buducnost Podgorica
Katar - Amir Kupası
17:15
Al-Gharafa SC
17:15
Al-Ahli Doha
Kazakistan - Kazakistan Kupası
16:00
Tobol Kostanay
16:00
FC Astana
16:00
Atyrau
16:00
Kairat Almaty
18:00
FC Ordabasy
18:00
FK Aktobe
18:00
Elimai FC
18:00
Kyzylžar Petropavlovsk
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
AEZ Zakakiou
18:00
Apollon Limassol
Kolombiya - Kolombiya Kupası
23:00
Independiente Santa Fe
23:00
CA Bucaramanga
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
04:00
AD San Carlos
0 : 3
Deportivo Saprissa San Jose
05:00
Municipal Liberia
1 : 0
Municipal Grecia
19:00
Puntarenas
19:00
Cartagines
21:00
Deportivo Saprissa San Jose
21:00
Santos
21:00
LD Alajuelense
21:00
AD Guanacasteca
21:00
Municipal Grecia
21:00
AD San Carlos
21:00
Sporting FC
21:00
Herediano
Lihtenştayn - Liechtensteiner Kupası
20:00
FC Vaduz
20:00
FC Triesenberg
Litvanya - LFF Kupası
18:00
FK Viltis Vilnius
18:00
FK Nevesis
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
21:00
FC Rodange 91
21:00
US Hostert
Malta - FA Trophy
20:00
Birkirkara FC
20:00
Sliema Wanderers
Meksika - Liga Premier Serie A
20:00
Deportiva Venados
20:00
Tampico Madero FC
Mısır - 2. Division A
16:30
Proxy SC
16:30
Ghazl El Mahallah
16:30
Wadi Degla Sc
16:30
Gazl Kafr Eldwar
16:30
Haras El Hodood
16:30
Alqana
16:30
La Viena FC
16:30
Tanta Fc
16:30
Asyut Petroleum
16:30
El Nasr Taadeen
16:30
Makadi FC
16:30
Nogoom FC
16:30
Abo Qair Semads
16:30
Telecom Egypt
Moldova - Divizia A
17:00
FC Floresti
17:00
Csct Saksan
17:00
FC Victoria Bardar
17:00
Univer-Oguzsport
17:00
FC Speranta Drochia
17:00
CSF Spartanii Selemet
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
16:30
FK Mjoelner
16:30
Hoenefoss BK
19:00
Grei Kvinner Elite FK
19:00
KFUM Oslo
19:00
Kongsvinger IL Fotball
19:00
Frigg Oslo FK
19:00
Stroemsgodset IF
19:00
Odds BK
19:00
Snoegg Fotball
19:00
IK Start
19:00
Klepp IL
19:00
Viking FK
19:00
Fana IL
19:00
FK Fyllingsdalen
19:00
Tynset
19:00
Tiller
19:00
Krokelvdalen
19:00
TIL 2020
19:00
Bjoernevatn
19:00
Porsanger
19:15
Volda
19:15
SK Herd
20:00
LSK Kvinner
20:00
Hamarkameratene
20:00
Sandefjord Fotball
20:00
Oevrevoll Hosle IL
20:00
Amazon Grimstad FK
20:00
FK Arendal
20:00
Sola
20:00
Avaldsnes IL
20:00
Sarpsborg 08 FF
20:00
Nanset IF
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Molde FK
19:00
Sarpsborg 08
19:00
Lysekloster
19:00
Kfum Oslo
19:00
Raufoss
19:00
Fredrikstad
19:00
Eidsvold TF
19:00
Sandnes ULF
19:00
Stabaek IF
19:00
Bryne FK
19:00
Valerenga IF
19:00
Hamarkameratene
20:05
Levanger FK
20:05
Viking FK
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Sur SC
16:45
Ibri
19:30
Sohar
19:30
Al-Shabab Oman
Romanya - Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar
17:00
CS Mioveni
17:30
CS Corvinul 1921 Hunedoara
17:30
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Romanya - Liga 3
15:00
AFC Metalul Buzau
15:00
ASC Unirea Branistea
18:00
Csm Bacau
18:00
CS Stiinta Miroslava
18:00
CSM Focsani 2007
18:00
Cs Sporting Liesti
18:00
Cs Afumati
18:00
ACS LPS Hd Clinceni
18:00
AFC Dunarea 2005 Calarasi
18:00
AS FC Agricola Borcea
18:00
CS Dinamo Bucuresti
18:00
Scm Dunarea Giurgiu
18:00
SC Popesti Leordeni
18:00
CS Blejoi
18:00
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
18:00
Universitatea Alba Iulia
18:00
ACS Medias 2022
18:00
CS Unirea Ungheni 2018
18:00
ACS Somuz Falticeni
18:00
Csm FC Vaslui
18:00
Vointa Limpezis
18:00
ACS Viitorul Sutesti
18:00
ACS Hamangia Baia
18:00
CS Viitorul Ianca
18:00
Acs Inainte Modelu
18:00
Sc Fc Voluntari II
18:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
18:00
ACS Progresul Fundulea
18:00
CS Gloria Baneasa
18:00
ACS Recolta Gheorghe Doja
18:00
ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel
18:00
CS Paulesti
18:00
Cso Plopeni
18:00
CS Tricolorul Breaza
18:00
Csm Flacara Moreni
18:00
FC Pucioasa
18:00
AFCS Viitorul Curita
18:00
ACS SR Municipal Brasov
18:00
ACS Oltul Curtisoara
18:00
ACS Cozia Calimanesti
18:00
Unirea Bascov
18:00
Cso Petrolul Potcoava
18:00
CS Sporting Rosiori 2008
18:00
ACS Flacara Horezu
18:00
CSM Avantul Periam
18:00
CS Socodor
18:00
CS Metalurgistul Cugir
18:00
ACS Industria Galda
19:00
Csm Bucovina Radauti
19:00
ACS FC Bacau
19:00
AFC 1919 Dacia Unirea Braila
19:00
Csm Ramnicu Sarat
Şili - Primera Division, Women
18:00
Santiago Morning
18:00
Audax Italiano
19:00
Deportes Iquique
19:00
Deportes Antofagasta
22:00
Universidad Catolica
22:00
Cobresal
22:30
CD Everton Vina Del Mar
22:30
Coquimbo Unido
22:30
Universidad de Chile
22:30
Union Espanola
23:00
Palestino
23:00
Colo Colo
Sırbistan - Prva Liga
18:00
FK Radnicki Beograd
18:00
FK Mladost Gat
18:00
OFK Vrsac
18:00
FK Metalac Gornji Milanovac
20:00
FK Sloboda Uzice
20:00
Novi Sad
20:00
FK Kolubara Lazarevac
20:00
Gfk Dubocica
Sırbistan - Superliga
17:00
FK Napredak Krusevac
17:00
FK Partizan Belgrade
17:00
FK TSC Backa Topola
17:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac
19:00
FK Vojvodina Novi Sad
19:00
FK Cukaricki Belgrade
19:30
Mladost Lucani
19:30
FK Crvena Zvezda Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
12:00
FC Spartak Trnava
12:00
MFK Ruzomberok
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Mashujaa FC
16:00
Kmc FC
19:00
Young Africans SC
19:00
Kagera Sugar
Tayland - FA Kupası
14:00
DP Kanchanaburi FC
14:00
Samut Sakhon FC
15:00
Bangkok United FC
15:00
Udon United
Tunus - Tunus Kupası
16:30
OC Kerkennah
16:30
Esperance Sportive de Tunis
Uganda - Premier Lig
16:00
Soltilo Bright Stars FC
16:00
NEC FC
16:00
SC Villa
16:00
Wakiso Giants FC
19:00
Vipers SC
19:00
Express FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası
16:30
Norveç
16:30
Fransa
19:30
İsveç
19:30
İngiltere
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası
16:25
Borussia Mönchengladbach
16:25
Grasshopper Club Zurich
16:25
Academie Generation Foot U19
16:25
FC St Gallen 1879 U19
17:15
Fc Rb Salzburg
17:15
FC Zurich
17:15
RC Strasbourg Alsace
17:15
FC Blue Stars Zurich Juniors
20:00
Borussia Mönchengladbach
20:00
Academie Generation Foot U19
20:00
Grasshopper Club Zurich
20:00
FC St Gallen 1879 U19
20:50
Fc Rb Salzburg
20:50
RC Strasbourg Alsace
20:50
FC Zurich
20:50
FC Blue Stars Zurich Juniors
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası, Kadınlar