En Büyük Sorun: Yol, Su Ve Elektrik

Yayınlanma Tarihi :

Eynesil Dernekler Federasyonu Adem Bayram tarafından organize edilen etkinliğe AK Parti Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın, Sabrı Öztürk, Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Ören Belde Belediye Başkanı Mustafa Eren, Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, CHP Giresun İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Mürtezaoğlu, CHP İlçe Başkanı Erhan Cebeci, MHP İlçe Başkanı Suphi İncekara ile birlikte mahalle ve köy muhtarları katıldı. 

Köy Muhtarları adına konuşan Eynesil Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı, Köseli Mahallesi Muhtarı Fahrettin Öztürk, köylerde yol, su ve elektrik sorunları yaşandığını belirtti. Söz alan diğer muhtarlarda köylerindeki sorunları dile getirdiler. 

Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabrı Öztürk ve Kadir Aydın’da Eynesil Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Bayram’a böyle bir buluşmayı gerçekleştirdiği için teşekkür ederek, ilçede yaşanan yol su ve elektrik başta olmak üzere diğer konuşlarda yapılacak olan çalışmalar ile ilgili bilgi verdiler. 

Eynesil Altın Bahçede Restoran’da gerçekleştirilen etkinliğin sonunda söz alan Eynesil Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Bayram katılanlara teşekkür ederek, “Göre geldikten sonra Eynesil ilçemizin sorunları ile ilgili olarak çeşitli etkinliklerde bulunduk. Eynesil İlçemizde böyle geniş katılımlı bir etkinliği de gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Etkinliğimizin amacı Köy ve Mahalle muhtarlarımız başta olmak üzere belediye başkanlarımızı ve siyası parti başkanlarımızı milletvekillerimiz ve parti il başkanlarımız ile buluşturmaktı. Federasyon olarak bu tür etkinliklerimizi ileriki günlerde yapmaya devam edeceğiz. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Haber: Ahmet CEYLAN

Basın No: