Başkan Şenlikoğlu Bakan Kurum’u Ziyaret Etti « Bulancak Ajans

30 Ocak 2023 - 14:57

Başkan Şenlikoğlu Bakan Kurum’u Ziyaret Etti

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, devam eden ve gerçekleştirmeyi planladığı çeşitli projelere ilişkin temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Başkan Şenlikoğlu Bakan Kurum’u Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

21 Haziran 2022 - 9:49

Başkan Şenlikoğlu bu kapsamda, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Giresun’a yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında Bakan Kurum’a bilgiler veren Şenlikoğlu aynı zamanda yeni yatırımlar için destek isteyerek kaynak yaratma konusunda da istişarelerde bulundu.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Aytekin Şenlikoğlu ise verdiği desteklerden dolayı Bakan Murat Kurum’a teşekkür etti.

İstişare mekanizmasının önemine dikkat çeken ve görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şenlikoğlu: “Şehrimizin tüm sorunlarını biliyoruz. Bunların çözümü noktasında Ankara’da önemli adımlar atıyoruz. Bu kapsamda Sayın Bakanımız Murat Kurum’u ziyaret ettik. Kısa süre içerisinde hemşehrilerimize önemli müjdelerimiz olacak. Bakanımıza misafirperverliklerinden dolayı ve her daim bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum.” dedi.