Ankara’da Trabzon Günleri iki yıl aranın ardından yeniden başladı « Bulancak Ajans

3 Şubat 2023 - 04:18

Ankara’da Trabzon Günleri iki yıl aranın ardından yeniden başladı

Geleneksel olarak Ankara’da düzenlenen, ancak koronavirüs salgını nedeniyle 2 yıl ara verilen Trabzon Günleri’nin bu yıl 17’incisi Ankara Millet Bahçesi’nde start aldı.

Ankara’da Trabzon Günleri iki yıl aranın ardından yeniden başladı
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2022 - 16:16

Etkinliklerin açılış törenine TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra; BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Başkent Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ali Hacıhafızoğlu,  Milletvekilleri, siyasi parti il başkanları, ilçe belediye başkanları, protokol mensupları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Meclis Başkanımız Sebahattin Arslantürk ve Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan’ın iştirak ettiği etkinliklerde borsamız ve TTSO ortak standında gelen ziyaretçilere fındık ve çay ikram edildi. Ayrıca çeşitli dokümanlar, broşürler ve tanıtıcı yayınlar dağıtıldı.

TTB-TTSO ortak standını başta TBMM Başkanı Şentop olmak üzere, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon milletvekilleri, şehrin önde gelen bürokratları ve davetliler ziyaret etti.