İngiltere - Premier Lig
22:00Aston Villa 22:00Liverpool İspanya - LaLiga
22:00Barcelona 22:00Real Sociedad San Sebastian Hollanda - Eredivisie
21:00NAC Breda 21:00Roda JC Kerkrade Belçika - Pro Lig
21:30Club Brugge 21:30Union Saint-Gilloise Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
07:00AS Pirae 07:00Vaivase-Tai FC İtalya - Serie A, Kadınlar
19:00Juventus Turin 19:00AS Roma Portekiz - İkinci Lig
22:15UD Leiria 22:15Academico de Viseu FC ABD - USL Şampiyonası
02:00Miami FC 1 : 3Indy Eleven Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
20:30Eintracht Frankfurt 20:30Freiburg Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00CD UAI Urquiza 21:00Gimnasia Y Esgrima La Plata Arjantin - Primera B
21:30Sacachispas FC 21:30CSCD Laferrere Arjantin - Profesyonel Lig
02:15Atletico Tucuman 1 : 0Boca Juniors Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30Fc Bulleen Lions 13:30Northcote City Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00UDA AL 21:00Clube Do Remo PA Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
22:00CR Flamengo RJ 22:00Fluminense FC RJ Brezilya - Mineiro, Modulo II
00:00EC Mamore MG 1 : 0North EC MG Bulgaristan - B PFG
15:00Marek Dupnica 15:00PFC Dobrudzha Dobrich Çekya - FNL
17:30Sigma Olomouc (B) 17:30Sparta Prag (B) Danimarka - 1.Lig
20:00Hobro IK 20:00Vendsyssel FF Ekvador - LigaPro Primera A
02:00Barcelona SC 1 : 1SD Aucas El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00CD Platense 00:00CD Dragon Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:30OPS Oulu 18:30Otp FC Finlandiya - Ykkonen
18:30JJK Jyvaskyla 18:30KPV Kokkola Finlandiya - Ykkosliiga
18:30FC KTP Kotka 18:30FF Jaro İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00Sunderland 21:00West Ham United FC İngiltere Amator - Professional Development Ligi
16:00Charlton Athletic 16:00Peterborough United Reserve İrlanda - Birinci Lig
21:45Longford Town 21:45Treaty United Kanada - Kanada Premier Lig
02:00Vancouver Langley FC 1 : 1Atletico Ottawa Lüksemburg - Ulusal Lig
21:00FC Progres Niederkorn 21:00FC Differdange 03 Macaristan - NB 2
21:00Vasas FC 21:00Haladas Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:00Leones Negros UDEG 1 : 2Atlante FC Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:06CF Pachuca 04:06Club Leon Meksika - Liga Premier Serie A
04:00Cimarrones de Sonora FC II 04:00Mineros de Fresnillo FC Meksika - U23 Liga MX
03:00Atletico San Luis U23 03:00CF Pachuca U23 Nikaragua - Premier Lig
04:00Real Esteli FC 04:00Diriangen FC Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:55Oman Club 16:55Al-Nahda Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
01:00Herrera FC 1 : 2CD Plaza Amador Paraguay - 2.Lig
17:00CA Tembetary 17:00CA Colegiales Polonya - Ekstraklasa
20:00RKS Radomiak Radom 20:00Ruch Chorzow Polonya - I Liga
19:15Pogon Siedlce 19:15GKS Jastrzebie Polonya - I Ligi
19:00Miedz Legnica 19:00Podbeskidzie Bielsko Biala Romanya - Superliga
20:30FC Farul Constanta 20:30CS Universitatea Craiova 1948 Şili - Premier Lig
03:00Deportes Iquique 2 : 1Nublense Şili - Primera B
00:30Curico Unido 1 : 0San Luis de Quillota Tayland - Thai League 1
14:30Lamphun Warrior 14:30Uthai Thani FC Trinidad Tobago - TT Premier Lig
00:00Cunupia FC 2 : 2FC Phoenix 1976 Uganda - Premier Lig
16:00Express FC 16:00NEC FC