Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00Yokohama F Marinos 2 : 1Al Ain FC İngiltere - Lig 2
21:45Milton Keynes Dons 21:45Crawley Town İspanya - Segunda Federacion
19:00CD Guijuelo 19:00Logrones Fransa - Championnat National U19
15:30Stade Lavallois Mayenne 15:30EA Guingamp Fransa - Lig 1, Bayanlar
22:00Paris Saint-Germain FC 22:00Paris FC İtalya - Serie D,Yükselme Playoff
17:00Calcio Caldiero Terme 17:00Chioggia İtalya - Supercoppa di Lega di Pr
19:00Juve Stabia 19:00Mantova Rusya - 1. Liga
17:00PFK Arsenal Tula 17:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00Dinamo St Petersburg 15:00FC Spartak-2 Moskova İskoçya - Lig 2
17:00East Kilbride FC 17:00Stranraer ABD - NISA
21:00Georgia Lions FC 21:00Michigan Stars FC ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00Racing Louisville FC 1 : 2Washington Spirit ABD - USL Şampiyonası
02:00Loudoun United Fc 0 : 2El Paso Locomotive FC Andorra - Premier Lig
21:30FC Santa Coloma 21:30Atletic Club d'Escaldes Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
17:00SC Wiener Viktoria 17:00SV Oberwart Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
16:00SPG SCR Altach / FFC Vorderland 16:00SPG FC Lustenau / FC Dornbirn Bosna Hersek - Premier Lig
17:00NK Siroki Brijeg 17:00FK Velez Mostar Brezilya - Copa do Brasil
03:00SC Internacional RS 03:00EC Juventude RS Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00Paranavai PR 22:00AA Iguacu PR Brezilya - Roraimense
00:00Gremio Atletico Sampaio RR 6 : 0Atletico Roraima RR Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30Manchester 62 FC 20:30Europa Point FC Danimarka - 1.Lig
15:00Soenderjyske 15:00Aalborg BK Estonya - Meistriliiga Kadınlar
12:30Tartu Jk Tammeka 3 : 1Tallinna FC Ararat Finlandiya - Suomen Kupası
19:15Pps Old Stars 19:15Tups Galler - Cymru Premier
14:20Newtown AFC 0 : 3Pen-y-Bont FC Gana - FA Cup
18:00Nsoatreman FC 18:00Legon Cities FC Hong Kong, Çin - Federasyon Kupası
10:00Lee Man FC 1 : 2Sham Shui Po Sa İngiltere Amator - FA Trophy
18:15Gateshead 18:15Solihull Moors İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00Crewe Alexandra 15:00Charlton Athletic İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
17:15CD Tuilla 17:15Barcia CF İsveç - 1. Lig Güney Grubu
17:00FC Rosengaard 1917 17:00Ljungskile SK Kolombiya - Liga Femenina
23:00Cucuta Deportivo FC Sa 23:00CDP Junior FC Kolombiya - Primera B
23:00Barranquilla FC 23:00Atletico FC Lübnan - Premiyer Lig
16:00Al Ansar SC 16:00Al Safa Macaristan - NB 2
18:00Pecsi MFC 18:00Soroksar SC Norveç - 1. Lig, Kadınlar
13:30Viking FK 13:30KIL/Hemne Fotball Norveç - Eliteserien
19:00Molde FK 19:00Rosenborg BK Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
23:00Tauro FC 23:00CA Independiente de la Chorrera Peru - Segunda Division
23:00CC Deportivo Municipal 23:00Santos FC Nasca Romanya - Superliga
20:00Fotbal Club FCSB 20:00FC CFR 1907 Cluj Şili - Premier Lig
19:30Huachipato 19:30Union Espanola Singapur - Premier Lig
13:00Young Lions 1 : 2Brunei DPMM FC Tayland - Thai Lig 2
14:00Chiangmai FC 14:00Nakhon SI United Trinidad Tobago - TT Premier Lig
23:00AC Port Of Spain 23:00Club Sando Venezuela - Premier Lig
23:00Metropolitanos FC 23:00Deportivo La Guaira Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45FC PAOK Thessaloniki 13:45OFI