DOLAR33,0933% 0.18
EURO36,2290% 0.44
STERLIN43,0715% 0.36
FRANG37,4443% 1.29
ALTIN2.613,58% -0,31
BITCOIN64.480,65-0.386
reklam

Zorluoğlu’ndan Trabzon Halkına Teşekkür

Yayınlanma Tarihi : Google News
Zorluoğlu’ndan Trabzon Halkına Teşekkür
reklam

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, iki gün süren sokağa çıkma yasağına riayet eden Trabzon halkına teşekkür etti.

İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelge ile cuma gece yarısından itibaren başlayan sokağa çıkma yasağının ardından Trabzon’da sessizlik hakim olurken, Büyükşehir Belediyesi ekipleri vatandaşların yardımına koştu.

ÖNCÜ ŞEHİR TRABZON 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon halkının sokağa çıkma yasağına riayet etmesinden memnuniyet duyduğunu belirterek “Trabzon, devletinin aldığı kararlara uyma noktasında öncü bir şehir olduğunu bir kez daha gösterdi. Sağlık çalışanlarımız ve genelge ile istisna tutulan iş kollarımız haricinde sokağa çıkma yasağına riayet edilmesinin mutluluğunu yaşıyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak yasağın başladığı andan itibaren her alanda görevimizin başındayız. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Yine en önemli görevlerimiz arasında gördüğümüz sahipsiz canlarımızı besleme çalışmalarına 18 ilçede yoğun şekilde devam ediyoruz. Zabıta ekiplerimiz halkımızın sağlığı için fırınlarda hijyen denetiminde bulunuyor. Biz büyük bir özveri ile çalışırken, sokağa çıkma yasağına uyan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Bu süreci el ele vererek bertaraf edeceğimize yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP