Yeni Sezon Baget Küpe Modelleri Lal Pırlantada « Bulancak Ajans

7 Haziran 2023 - 15:48

Yeni Sezon Baget Küpe Modelleri Lal Pırlantada

Pırlanta baget küpeler ve diğer pırlanta küpelerin tamamı, yeni sezon ürünleridir. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı çağı yakalayan modeller olarak karşınıza çıkar.

Yeni Sezon Baget Küpe Modelleri Lal Pırlantada
Son Güncelleme :

21 Eylül 2021 - 9:22

Pırlanta baget küpeler ve diğer pırlanta küpelerin tamamı, yeni sezon ürünleridir. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı çağı yakalayan modeller olarak karşınıza çıkar. Özellikle küpe ve yüzüklerde baget modeli sıklıkla kullanılıyor. Baget modeller bu sezonun en gözde tasarımları arasında yer alır. Baget modelin özelliği, her karat pırlanta seçeneğinde çok şık durabilmesidir. Pırlanta karatı ne olursa olsun baget model ile birleşince olduğundan çok daha değerli bir görünüme kavuşur. 

Kadınların baget modeli bu kadar sevmesinin bir diğer nedeni ise özellikle parmakta çok şık durmasıdır. Pırlanta tektaş küpe çeşitleri de en az bagetler kadar alımlı bir duruşa sahiptir. Pırlantanın her hali her kadında ayrı bir boyut kazanır. Özel tasarım ürünleri, kadınların üzerinde sergilendiklerinde gerçek değerine ulaşır. Her yaştan kadına özel günlerde verilebilecek en değerli hediye, pırlanta mücevherlerdir.

Zümrüt Taşına Pırlanta Dokunuşu

Zümrüt küpe modelleri, zümrüt taşının benzersiz rengi sayesinde küpeyi eşsiz bir noktaya ulaştırır. Azla yetinmeyip hep daha fazlasını arzulayan bakış açımızla bu küpeler bir araya geldiğinde pırlanta farkıyla harmanlanan modeller gün yüzüne çıkar. Pırlanta ile doğal taşların beraber kullanılması, her zaman rastlanan bir durum değildir. Ayrıca büyük bir incelikle tasarlanması gerekir. Sizler için bu modelleri zevkle tasarladık.

Yeşil rengiyle insanları büyüleyen zümrüt taşı, yıllardır sevginin bir göstergesi olan pırlanta ile buluştu. Ortaya ise birbirinden güzel mücevherler çıktı. Küpelerde, kolyelerde ve yüzüklerde bu uyumu kullanarak tasarlanan modeller sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Pırlanta küpeler, yüzüklerle bir araya gelince mükemmel bir hediyenin temelini oluşturur. Eksik kalan kolyeler için de sizleri bekleyen mükemmel bir fırsatımız bulunuyor. Bildirilen fiyat ve üzeri alışverişlerinizde hayat ağacı şeklinde tasarlanan pırlanta kolye siz değerli müşterilerimize hediye olarak gönderilir. Bu sayede 3 parçadan oluşan harika bir seti sevdiklerinize bir arada hediye edebilirsiniz. 

Sitemizde sizleri bekleyen bir teklifimiz daha var. Tüm pırlanta çeşitlerinde geçerli tam tamına %65’ e varan indirimlerle karşınızdayız. Seçiminiz hangi pırlantadan yana olursa olsun bu çok özel indirimlerden ve hediyelerden yararlanabilirsiniz.