Yavuz, Veda Ziyaretlerinde Bulundu « Bulancak Ajans

26 Eylül 2023 - 03:20

Yavuz, Veda Ziyaretlerinde Bulundu

Yavuz, Veda Ziyaretlerinde Bulundu
Son Güncelleme :

12 Haziran 2020 - 19:01

10 Haziran 2020 tarihli ve 3151 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 09.06.2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Kocaeli Valisi olarak atanan Vali Seddar Yavuz, veda ziyaretlerinde bulundu.

5 Temmuz 2017 tarihinde Ordu’daki görevine başlayan ve 3 yıl süreyle Ordu’da görev yapan Vali Seddar Yavuz, Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Kocaeli Valisi olması münasebetiyle bir yandan makamında tebrik ve hayırlı olsun dileklerini iletmek isteyenleri kabul ederken, diğer taraftan veda ziyaretlerinde bulunuyor.

Veda ziyaretlerine, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret ederek başlayan Vali Yavuz, Ordu’daki görev süresi içerisinde sergilemiş olduğu güzel işbirliği ve desteklerinden dolayı OBB Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Daha sonra Adliyeye geçen Vali Seddar Yavuz, burada Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Aktaş’ı, Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Bilen, Vergi Mahkemesi Başkanı Ersin Körpınar’a veda ziyaretinde bulundu.

İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer’i ziyaret ederek veda ziyaretlerini sürdüren Vali Yavuz, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı personelleriyle de vedalaşarak, helallik diledi.

Altınordu Kaymakamlığını da ziyaret eden Vali Yavuz, Kaymakam Niyazi Erten ve Kaymakamlık çalışanları ile vedalaştı. Vali Yavuz, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e de veda ziyaretinde bulundu. Tören, Altınordu Belediyesinin hizmet ve çalışmalarında kendilerine verdiği destek ve katkılardan dolayı Vali Yavuz’a teşekkür etti.

Ordu Askerlik Şubesi Başkanı Yarbay Ahmet Meydan’a da veda ziyaretinde bulunan Vali Yavuz, Ordu ekonomisine önemli katkılar sağlayan Altaş Şirketler Grubunu da ziyaret ederek, şirket yöneticileriyle vedalaştı.

Yakın bir zamanda Kocaeli’ndeki görevine başlayacak olan Vali Seddar Yavuz, bu kısa süre içerisinde mümkün olduğunca toplumun her kesimine veda ziyaretlerinde bulunmak istediğini ifade etti.