Tiyatroseverlerden, Fatma Zehra’ya Büyük Destek « Bulancak Ajans

3 Şubat 2023 - 03:32

Tiyatroseverlerden, Fatma Zehra’ya Büyük Destek

SMA hastası Fatma Zehra’ya yardım amacıyla düzenlenen tiyatro gösterisine Giresunlu tiyatroseverler büyük ilgi gösterdi.

Tiyatroseverlerden, Fatma Zehra’ya Büyük Destek
Son Güncelleme :

13 Şubat 2022 - 17:33

Giresun’da faaliyet gösteren Ecokids Anaokulu’nda çalışan öğretmenlerden oluşan oyuncu kadrosu ile sahne alan ‘Pinokyo’ oyunu, 12 Şubat 2022 Cumartesi günü 12:00, 13:30 ve 15:00’de Vahit Sütlaş Sahnesi’nde seyircisi ile buluştu.

Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği ‘Pinokyo’ oyununda Vahit Sütlaş Sahnesi 3 seansta da neredeyse tamamen doldu. Yardım amacıyla gösterime giren ‘Pinokyo’ tiyatro oyununda elde edilen hasılatın tamamı SMA hastası Giresunlu Fatma Zehra’nın tedavisi için kullanılacak.

Sokakbaşı Sahne oyuncuları olan Ecokids Anaokulu’nun öğretmenleri; geliri SMA hastası Fatma Zehra’ya bağışlanan bu tiyatro gösterisinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını belirttiler. Katılımın yoğunluğundan çok memnun olduklarını ifade eden Ecokids Anaokulu öğretmenleri, seyircilere çok teşekkür ettiler.

Serkan Kayacık’ın yazdığı ve yönettiği oyunda sahne alan oyuncuların isimleri ise şu şekilde:

Gülden Atar, Sinem Yaraman, Fatma Bekdemir, Damla Duman, Yasemin Fatsa, Irmak Dizdar, Filiz Sarıkaya, Emel Özkaya, Aleyna Demir, Emel Akyol.

Haber: Fatma BULDUK UĞURLU