Tirebolu Kuzgun Derneği Yeni Yönetimle Devam « Bulancak Ajans

29 Eylül 2023 - 17:45
Tirebolu Kuzgun Derneği Yeni Yönetimle Devam
Son Güncelleme :

14 Temmuz 2021 - 11:02

1993 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da kurulan ve çevresinde kısa sürede yaptığı faaliyetler ile öne geçen Kuzgun Köyü Derneği, pandemi döneminde diğer dernekler gibi faaliyetsiz bir dönem geçirdi.

Geçen sene Mart ayında yapılması gereken dernek birkaç defa genel kurul yapmaya teşebbüs etse de pandemi yasakları nedeniyle yapamadığı genel kurulunu 10 Temmuz Cumartesi günü yaparak önemli bir eşiği de geçmiş oldu.

Dernek lokalinde yapılan ve mütevazı bir katılımın olduğu genel kurulda tek aday olarak seçime giren Kaya Kısacık başkanlığındaki liste üyelerin ittifakla kabulü ile seçilmiş oldu. Kaya Kısacık, kendilerine gösterilen teveccühe teşekkür ederek “Derneğimizi başkan aranan değil başkan olunmak istenen bir dernek haline getirmek istiyoruz. Arkadaşlarımız ödeyecekleri aidatları sakın küçümsemesinler aidatlarını ödeseler büyük bir birikime sahip olabiliriz. Bununla da önemli projeleri gerçekleştirme imkânına kavuşuruz. Dernek Lokalimizi devam ettirmek istiyoruz. 

Derneğimizi kuran kurucular ile yaklaşık 30 yıldan beri derneğimize hizmet etmiş bütün arkadaşlarımıza ve abilerimize teşekkür ediyoruz. Onların gayret ve hizmetlerini inkâr etmemiz mümkün değildir. İnşallah derneğimizi aldığımız noktadan daha üst noktalara çıkarmayı hedefliyoruz. Bunu da ancak sizlerle başarabileceğimize inanıyoruz. Tekrar bizi seçtiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Ne yapacaksak hep birlikte yapacağız” dedi.

Kaya Kısacık başkanlığındaki listede yönetim kurulu üyeliklerine Hüseyin İnal, Nevzat Ramazan, Hakan Kamat ve Mustafa Ramazan, yedek yönetim kurulu üyeliklerine İsmail Kısacık, Yusuf Kamat, Adem Gündüz, Kemal Yılmaz ve İsmail Yiğit, denetim kurulu üyeliklerine Bülent Oruç, Faruk Korkmaz ve Şaban Gündüz yedek denetim kurulu üyeliklerine Şafak Acar, Sezgin Gündüz ve Yunus Yiğit seçildi.