SP ‘Giresunumuzu Tercihimizle Kurtarabiliriz’ « Bulancak Ajans

2 Ekim 2023 - 17:17
SP ‘Giresunumuzu Tercihimizle Kurtarabiliriz’
Son Güncelleme :

26 Nisan 2019 - 14:03

SP ‘Giresun’umuzu Tercihimizle Kurtarabiliriz’

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Saim ÖKSÜZ yapmış oldukları ziyaretlerde seçmenlerin genel itibarıyla kendileriyle aynı düşüncede olduğunu ifade etti. Yeni bir yönetim anlayışı beklentisinin yüksek olduğunu belirten ÖKSÜZ “görüştüğümüz seçmenlerimiz bizim kendilerine söylemek istediklerimizi kendileri bize söylüyor. Seçmenin büyük bir kesiminde bir memnuniyetsizlik hali var. Yıllardır uygulanmış olan politikalar sonucu gelinen noktadan haklı olarak şikâyet ediyorlar” dedi.

Biz seçmenlerimize, yatırım ve hizmetin önündeki en büyük engelin ekonomi kaynaklı olduğunu söylüyoruz. Bunun da en büyük nedeni kaynakların verimsiz kullanımı ve israf edilmesidir. Seçime çok az bir zaman kaldı. Seçmenin daha önceki seçimlere nazaran daha fazla düşünerek karar vermesini istiyoruz.

Tabii bu kararı verirken iyi bir değerlendirme yapılması lazım. Siyasi tercihlerimiz eninde sonunda halkın yani seçmenin cebini ve yaşadığımız şehrin geleceğini etkilemektedir.

31 Mart’ta yapacağımız tercih ile ya cebimizi ve Giresun’umuzu koruyacağız, ya da bir beş yıl daha birilerinin cebimizdekini son kuruşuna kadar tüketmesine ve Giresun’umuzun ihtiyacı olan hizmetlerden mahrum kalmasına izin vereceğiz.” dedi.

Saadet Partisi

İl Basın Müşavirliği