Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,1479% 0.14
EURO33,8696% 0.21
STERLIN39,5481% 0.15
FRANG35,4433% 0.27
ALTIN2.041,16% 0,45
BITCOIN1.787.92211.394

Serdengeçti, Kitap Fuarında yazarlar ve kitapseverlerle bir araya geldi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Serdengeçti, Kitap Fuarında yazarlar ve kitapseverlerle bir araya geldi.

Giresun Valisi Sayın Mehmet Fatih Serdengeçti, kentin kültür ve edebiyat hayatını zenginleştirmek amacıyla düzenlenen 4. Giresun Kitap Fuarı’nı ziyaret ederek, yazarlar ve kitapseverlerle bir araya geldi.

Giresun Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen fuara, 85 yazar ve 80 ulusal yayınevi katıldı.

Vali Serdengeçti, 12 Aralık Salı günü Doğu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kitap fuarı olma özelliği taşıyan ve ‘Bir Kitap Dünyayı Değiştirir’ mottosu ile düzenlenen etkinliği ziyaret ederek stantları gezdi ve birçok farklı kategorideki kitapları inceledi.

Giresunlu yazarlarla tanışarak onların eserleri hakkında bilgi aldı ve sohbet etme fırsatı buldu. Bu etkinlik, yazarlar ile okurlar arasında bir köprü oluşturarak kültürel etkileşimi arttırdı.

Vali Serdengeçti, ziyaret sırasında gençlerle kitaplar üzerine sohbet ederek önerilerde bulundu. Ayrıca vatandaşlarımızın kitaplara olan ilgisinden de memnun olduğunu dile getirdi.

Ziyaretle ilgili duygularını paylaşan Vali Serdengeçti “Giresun Belediyemiz tarafından düzenlenen 4. Giresun Kitap Fuarı’nda, kitapların dünyasında rengârenk bir yolculuğa çıktık.

Bu güzel etkinliği ilimize kazandıran Belediye Başkanımız Av. Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ediyoruz.” dedi.

Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde 8 Aralık Cuma günü açılışı yapılan kitap fuarı 10 gün sürecek ve 17 Aralık’a kadar açık kalacak.

Her gün 10.00-20.00 saatleri arasında açık kalacak fuarda etkinlik takvimi süresince söyleşi ve imza günleri de düzenlenecek.

Kitapseverler, yazarlarla buluşma ve yeni eserleri keşfetme imkânı buldukları fuar boyunca edebiyat dolu bir atmosferde keyifli zamanlar geçirecekler.

YORUM YAP