Pırlanta yüzük çeşitlerinin anlamları! « Bulancak Ajans

29 Eylül 2023 - 16:38
Pırlanta yüzük çeşitlerinin anlamları!
Son Güncelleme :

19 Kasım 2021 - 22:08

Pırlanta yüzükler kadınlar için zarafeti ihtişama ve asaleti temsil eder. Dünya üzerinde tasarımı gerçekleştirilen birçok farklı yüzük modeli bulunur. Bunlar arasında tektaş pırlanta yüzük seçeneklere en çok tercih edilen yüzük seçenekleri arasındadır. Pırlanta tektaş yüzük modellerinin anlamı göz önünde bulundurulduğu zaman sonsuza kadar aşkı ve sevgiyi ifade eder. Özellikle evlilik tekliflerinde sık sık kullanılan tektaş yüzük seçenekleri bu anlamda bireylerin evlenerek bir bütün haline geldiklerini bir elmanın iki yarısı olduklarını ve yeni bir yuvada aynı çatı altında birleştiklerini ifade eder. Bu yüzden iki kişiden bir bütün oluşturmaya ifade eden tek taş yüzük seçenekleri birlik beraberlik anlamına geldiği için evlilik tekliflerinin vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

Beştaş yüzük seçenekleri

Beştaş parlaklığı ışıltısı ve son derece şık görünümü ile hiçbir kadının hayır diyemeyeceği en kaliteli pırlanta yüzük modelleri arasında bulunmaktadır. Pırlanta yüzük seçenekleri arasında en derin anlama sahip olan çeşitlerden biri de beştaş yüzüklerdir. Beştaş yüzük modelleri genel anlamda evliliğin 5 yılında bireylerin birbirlerine hediye ettikleri önemli aksesuarlardandır. Sadakat huzur mutluluk aşk ve sağlık anlamına gelir. Her bir taşın bu güzide anlamı nedeniyle beştaş yüzükler hem şıklığı hem de derin ifadeleri nedeniyle çokça tercih edilir.

Tamtur yüzük seçenekleri

Tamtur yüzük seçenekleri de özellikle 360° her yılın pırlantalarla çevrili olmasından ötürü son derece değerli bir yüzük çeşididir. Tamtur yüzük seçenekleri bireylerin aşkını sadakatini ve birbirlerinin çevresinde pervane olduğunu ifade eder. Tutkulu bir aşkı da anlamlandıran tamtur yüzük seçenekleri yine özellikle de doğum sonrasında kadınlara hediye edilen önemli aksesuarlardandır. Ülkemizde Blue Diamond bünyesinde birçok çeşit pırlanta yüzük modellerini barındırır. Bunları uygun fiyatta kaliteli bir biçimde müşterilerinin hizmetine sunar. Blue Diamond kurulduğu 2014 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında satış ofisleri bulunan uluslararası fuarlara katılan lider bir kuruluştur.

Blue Diamond müşterilerinin memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izlemektedir. Kuruluş 2004 yılında dünyanın ilk pırlanta test laboratuarını ve pırlanta akademisini kurmuştur. Sektöründe birçok yeniliğe imza atan Blue Diamond günümüzde kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettiği pırlanta markaları arasında yer almayı başarmıştır. Seçkin bir tasarım kadrosunu bünyesinde barındıran firma Türkiye’de ve dünyada pırlanta tasarımı ile ilgili olarak yapılan tüm yenilikleri ve çalışmaları yakından takip etmektedir. Bu sayede özgün tasarımlar ortaya koymakta ve oldukça başarılı hizmetler sunmaktadır. Öte yandan safir, zümrüt ve elmas yüzük seçenekleriyle de göz dolduran çalışmalara imza atmayı başarmıştır. Firma kadınların şıklığını ve zarafetini düşündüğü kadar erkeklerin de bütçesine odaklanmış uygun fiyatlı hizmet vermiştir.