Müthiş Konseri Yağmur Bile Durdurmadı « Bulancak Ajans

6 Ekim 2022 - 01:01

Müthiş Konseri Yağmur Bile Durdurmadı

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sonbahar Gençlik Konseri’nde yağmura rağmen binlerce genç doyasıya eğlendi.

Müthiş Konseri Yağmur Bile Durdurmadı
Son Güncelleme :

25 Ekim 2021 - 23:00

Büyükşehir Belediyesi, kültür-sanat etkinlikleri kapsamında binlerce gencin katılımıyla Sonbahar Gençlik Konseri gerçekleştirdi. Konserin düzenlendiği Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’nı Ordulular saatler öncesinde doldurdu.

Konserde pop müziğinin güçlü ismi Demet Akalın, Karadeniz müziğinin sevilen ismi Ekin Uzunlar, bağlama ustası Çetin Akdeniz ve yerli rap sanatçısı Mertcan Ersoy sahne alarak gençlere coşkulu dakikalar yaşattılar.

Konser esnasında aniden etkili olan yağışa aldırış etmeden eğlenen gençler alanı terk etmeyerek sanatçıların şarkılarına eşlik etmeye devam etti.

 “BAŞKANI GENÇLERE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ”

Konsere katılan üniversite gençleri Ordu şehrini seçtikleri için pişman olmadıklarını bu tür organizasyonların devam etmesini gerektiğini söylediler.

Gerçekleştirilen konser için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden gençler, “Her şey 10 numara. Biz gençleri böyle konserlerle buluşturduğu için Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyoruz.  Ordu Üniversitesi’ni seçtiğimiz, Ordu şehrini seçtiğimiz için hiç pişman değiliz. İyi ki burayı tercih etmişiz. Çok beğendik, bu tür programların devamını diliyoruz. Başkanımız biz gençlere verdiği sözü yerine getirdi” şeklinde konuştular.