DOLAR32,2572% 0.12
EURO35,0692% 0.57
STERLIN41,1149% 0.21
FRANG35,6670% 1.08
ALTIN2.436,26% 0,61
BITCOIN68.695,991.477

Mahalle Yolları Betonlanıyor!

Bulancak Belediyesi tarafından Kızılot, Sisin ve Arifli mahalle yollarında sürdürülen yol betonlama çalışmaları devam ederken, mahalle muhtarları çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mahalle Yolları Betonlanıyor!

Bulancak Belediyesi tarafından Kızılot, Sisin ve Arifli mahalle yollarında sürdürülen yol betonlama çalışmaları devam ederken, mahalle muhtarları çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini Belediye Başkanı Recep Yakar’a teşekkür ederek dile getirdiler.
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen betonlama çalışmaları kapsamında, Kızılot mahallesi Kabacakuz sokak ve Kavaklık Sokak yollarında 1350 metre yol betonlaması tamamlanırken kalan kısımlarda programlı betonlama çalışmalarına devam edilecek. Sisin mahallesinde 1150 metre betonlama ve Arifli mahallesinde 2500 metre yol betonlaması çalışmaları ise devam ediyor.
Bir taraftan Bulancak merkezde yoğun ve büyük yatırımlara imza atarken, bir taraftan da dış mahallelere hizmet götürmek için büyük bir gayret içinde bulunduklarını ifade eden Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Yetki alanımızda bulunan her noktaya hizmet götürmek için imkanlarımızı zorluyoruz. Dış mahalleler olarak tanımladığımız merkez dışı mahallelerimize en fazla hizmet bizim dönemimizde gitmiştir. Bu mahallelerimize her türlü altyapı, yol ve belediye hizmetlerini ulaştırmak için büyük çaba gösteriyor ve eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamak için mesai harcıyoruz. İmkanlar dahilinde bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
Kızılot mahalle Muhtarı Şevki Başdemir, Sisin mahallesi muhtarı Taner Apaydın ve Arifli mahalle muhtarı Murat Baydere, çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Yakar’a teşekkür ettiler.

YORUM YAP