LGS ve YKS’de Başarılar Dilerim « Bulancak Ajans

26 Eylül 2023 - 03:09

LGS ve YKS’de Başarılar Dilerim

LGS ve YKS’de Başarılar Dilerim
Son Güncelleme :

19 Haziran 2020 - 11:23

BULANCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞENEL BULUT: TEŞEKKÜRLER, TEBRİKLER, EĞİTİM HER YERDE VE HER ZAMAN

Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle açıklamalarda bulunan Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut, “Uzaktan uzağa veda edebildiğimiz, gönüllerimizin hep bir arada olduğu bir öğretim yılını daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bulancak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızla projeler, sosyal-kültürel-sportif etkinlikler, destekleme, yetiştirme kurslarımız ve akademik çalışmalarımızla yoğun bir eğitim-öğretim yılı yaşarken, Mart ayından itibaren pandemi süreciyle uzaktan eğitim çalışmaları olarak çalışmalarımız  devam etmiştir. Mart ayından sonraki süreçte de İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüze ait Tübitak 1003 ve Tübitak 4007 projeleri, 7 okulumuz Tübitak 4007 Bilim Fuarı çalışmaları, Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 Teknofest proje başvurusu ve Bulancak Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tübitak İHA Yarışması başvuruları tamamlanmıştır.

2019-2020  Eğitim ve Öğretim yılında her zaman yanımızda olan, bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Ali İkram TUNA ,Belediye Başkanımız Recep YAKAR  ve tüm daire amirlerimize, resmi kurumlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza, şube müdürlerime, memurlarıma, sivil toplum örgütlerimize, basın mensuplarımıza, taşımalı şoförlerimize, yüklenicilerimize ve muhtarlarımıza teşekkür eder saygılar sunarım.

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz için gece-gündüz çalışan okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza, öğrencilerine kendi çocuğu gibi bakan sevgili öğretmenlerime, memurlarımıza, güvenlik görevlilerimize, kantin işletmecilerimize ve çalışanlarına, okul ve pansiyonlarımızın tüm çalışanlarına teşekkür eder saygılar sunarım. Özellikle Mart ayından bugüne pandemi nedeniyle öğrencilerimize uzaktan eğitim verdiğimiz süreçte, ülkemizin aydınlık yarınları olan sevgili öğrencilerimizi eğitimden uzak tutmayan değerli öğretim lideri arkadaşlarımıza ve kıymetli öğretmenlerimize, çocuklarının uzaktan eğitim sürecini titizlikle takip eden saygıdeğer velilerimize şahsım, öğrencilerimiz, velilerimiz ve okullarımız adına en derin teşekkür, saygı ve muhabbetlerimi sunarım. Tüm öğrencilerime sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim. İyi Tatiller Sevgili Çocuklar, Sevgili Gençler!” dedi.

LGS ve YKS’DE BAŞARILAR DİLERİM

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bulut; “Hayatta istediğimizi elde etmenin en önemli ve geçerli yolu çalışmaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk de “Tek bir şeye ihtiyacımız vardır: Çalışkan olmak.” derken bunun önemine vurgu yapmıştır.
Yıl boyunca ve Mart ayından itibaren de uzaktan eğitim süresince gerek Millî Eğitim Bakanlığımızın örnek soruları, kazanım sınavları, EBA içerikleri ve canlı ders uygulamaları gerekse okullarımızda (idareci ve öğretmenlerimizin özverileriyle) sınavlara yönelik yapılan çalışmalarla yoğun bir eğitim-öğretim yılının sonuna ve hasat zamanlarına geldik. Bulancak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde okullarımızla birlikte her zaman sevgili öğrencilerimizin ve velilerimizin yanında olmaya gayret gösterdik.
İlçe geneli yaptığımız kazanım sınavları, proje çalışmaları, uzaktan eğitim sürecinde canlı ders-veli toplantısı-online kazanım sınavı gibi etkinliklere eğitim sürecini canlı tutmaya gayret gösterdik ve bunu da başardığımızı söylemekten eğitim camiamız adına gurur duyuyorum.
Bütün bu duygu ve düşünceler ile; Liselere Geçiş Sınavına katılacak 8. Sınıf öğrencilerimize; Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına katılacak 12. sınıf ve mezun öğrencilerimize başarılar diliyorum. Okullarından mezun olacak tüm öğrencilerimize üst öğretimlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Çalışmalarınızın karşılığını muhakkak alacağınıza inanıyorum, Allah hakkınızda hayırlısını nasip eylesin” dedi. Haber: Giresun Haber Ajansı

Şenel BULUT
İlçe Millî Eğitim Müdürü