Kumsallarımız cıvıl cıvıl « Bulancak Ajans

17 Ocak 2022 - 03:59

Kumsallarımız cıvıl cıvıl

Kumsallarımız cıvıl cıvıl
Son Güncelleme :

06 Temmuz 2020 - 12:24

Giresun Belediyesi’nin sosyal etkinlikleri artarak devam ediyor.

Giresun’un kumsallarını, plajlarını işletmecilerin kontrolünden alarak halkın kullanımına açan Belediye hafta sonu beğeni kazanan bir etkinlik gerçekleştirdi.

Plajlar bölgesinde hayata geçirilen çadır kent uygulamasının yapıldığı alanda, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün yaptığı organizasyonla birlikte akşam da kamp ateşi yakıldı, havai fişek gösterisi yapıldı, canlı müzikle birlikte şarkılar söylendi, oyunlar oynandı.

Keyifli anların yaşandığı etkinlikte çocuklar ve veliler doyasıya eğlenirken, gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkaran vatandaşlar akşamda bu eğlencede keyifli dakikalar yaşayıp hoşça vakit geçirdiler.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’un bir deniz şehri olduğunu ve eşsiz kumsallarının bulunduğunu belirterek: “Yaz dönemiyle birlikte kumsallarımızda büyük bir hareketlilik yaşanıyor ve vatandaşlarımız serinleme amaçlı olarak denize giriyor. Biz de Belediye olarak hem boğulma olaylarına karşı gerekli tedbirleri alıyoruz, hem de vatandaşlarımızın hoşça zaman geçirmesi için çalışıyoruz. Uygulamaya koyduğumuz çadır kente halkımız yoğun ilgi gösterdi. Yaptığımız akşam etkinliğinde ise vatandaşlarımız doyasıya eğlendi.” dedi.