Kömürcü, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti « Bulancak Ajans

29 Eylül 2022 - 19:45

Kömürcü, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Sarıyer il Giresunlular derneği CHP Sarıyer ilçe başkanlığını ziyaret etti. Ayrıca İlçe de bulunan resmi kurum ve kuruluşlarıda ziyaret etti.

Kömürcü, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

22 Eylül 2021 - 10:01

Sarıyerli Giresunlular derneği CHP Sarıyer ilçe başkanlığını ziyaret etti. Ayrıca İlçe de bulunan resmi kurum ve kuruluşlarıda ziyaret etti.

Sarıyerli Giresunlular derneği Başkanı Ali Alim Derneğimizin faaliyetleri hakkında İlçe başkanı Sevim Yalınkılıça bilgiler verirken Ziyaret e Başkan vekili ve Eynesil Kemaliye köyü dernek başkanı TC Mustafa Civek Kemaliye Derneği faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi. Yine Dernek yönetim kurulu üyesi ve Ayaz tepe gençlik derneği başkanı Hikmet Göksu Ayaz tepe gençlik derneği faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi. Kadın kolları başkanı Ayşe Turhan ve Gülbeyaz Çevik yönetim kurulu üyelerimiz Selahattin Aktaş ve Zikri Topal Eynesil Kemaliye köyü derneği başkan vekili Halil Topal Eynesil Kemaliye köyü derneği üyesi Fahri Arslan katılım sağlarken “Başkan Yalçınkılıç Ziyaret ten dolayı memnuniyetlerini dile getirip teşekkür etti.”