Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.123.3841.037

Kolesterol ve kan şekerinizi düşürür!

Rus kaynaklı bir web sitesini gezerken bölgemizde bolca yetişen kış kabağının kan şekerini ve kolesterolü hazırlanan basit bir yöntemle düşürdüğünü öğrendim. Sizlerle paylaşmak istedim. Siz genede doktorunuza mutlaka danışın kabağa belki alerjiniz olabilir.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kolesterol ve kan şekerinizi düşürür!

Bu “güzel meyvenin” faydası hakkında efsaneler var. Ne de olsa vücut tarafından tamamen emilen bir vitamin ve mineral kompleksi içerir. Kabak, oda sıcaklığında uzun süre saklansa bile özelliklerini mükemmel bir şekilde korur. Bu meyve sadece çiğ halde değil, aynı zamanda haşlanmış halde çok faydalıdır. Lezzetli lapalar, çorbalar, kekler, reçeller ve meyve suları balkabağından yapılır.
Ancak az sayıda insan, kış-balkabağının yüksek kan şekeri ve kolesterol ile savaşmanın harika bir yolu  olduğunu bilir. Bu sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olacak kış kabağı içeceği için harika bir tarif paylaşacağız!
100 g çiğ kabak
0.5 yemek kaşığı. temiz su
Kabağı soyun ve küçük parçalara ayırın, karıştırıcıya koyun, su ekleyin ve yumuşayana kadar çırpın.
Bu içecek, öğünlerden yarım saat önce aç karnına günde 250 g olmalıdır. Bir ay boyunca her gün kabak suyu içmelisin. 30 gün içinde sonucu göreceksiniz!
Bilim adamları, kış kabağında ki tüm vitamin kompleksinin  vücudun yaşlanmasını yavaşlattığını ve normal cinsel aktivitenin korunmasına yardımcı olduğunu kanıtladılar.
✔ Her gün grubumuzun en iyi sırlarını sayfanızda görmek için bize katılın

Alıntı: (ok.ru)

Мне удалось понизить холестерин и сахар в крови! А всё благодаря этому продукту… О полeзности этой «солнечной ягоды» ходят легенды. Ведь она coдержит целый кoмплекс витaминов и минeралов, которые отлично усваиваются организмом. Тыква пpeкрасно coхраняет свои свойства, даже если ее хранить долгое время при комнатной температуре. Этот плод очень полезен не только в сыром виде, но и в вареном. Из тыквы получаются вкуснейшие каши, супы, оладьи, варенья и соки. Но мало кто знает, что тыква является шикарным средством для борьбы с повышенным уровнем сахара и холестерина в крови. Мы поделимся чудесным peцептом напитка из тыквы, который поможет справиться с этими проблемами! 100 г сырой тыквы 0,5 ст. чистой воды Очисти тыкву от кожуры и нарежь ее на небольшие кусочки.Помести их в блендер, добавь воды и взбей до однородной массы. Употреблять этот напиток следует по 250 г в день на голодный желудок за полчаса до еды. Пить тыквенную воду нужно каждый день на протяжении месяца. Уже через 30 дней ты заметишь результат! Ученые доказали, что весь комплекс витаминов в тыкве замедляет старение организма и помогает поддерживать в норме сексуальную активность.

✔

Чтобы получать каждый день лучшие секреты нашей группы прямо себе на страницу присоединяйтесь к нам

YORUM YAP