DOLAR33,1952% -0.11
EURO36,0226% -0.6
STERLIN42,8115% -0.31
FRANG37,3483% -0.2
ALTIN2.551,00% -1,92
BITCOIN66.550,001.852
reklam

Giresun’da kamu çalışanlarından destek

Yayınlanma Tarihi : Google News
Giresun’da kamu çalışanlarından destek
reklam

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Koronavirüs (Kovid–19) salgınıyla mücadele kapsamında “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na Giresun’da kamu çalışanlarından destek.

Tamamen gönüllülük esasına dayalı bir kampanya olan Milli Dayanışma Kampanyası’na Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde gerçekleştirilen Milli Dayanışma Kampanyası’nı İlimizde görev yapan tüm kamu kurum ve kuruluş müdürlerimizle birlikte katılıyoruz. Ben de kampanyaya bir aylık maaşımı bağışlayarak destek veriyorum” diyerek katıldı.

Bu süreçte alınan tedbirler dolayısıyla mağduriyet yaşayabilecek insanların, ihtiyaçlarının daha etkin bir şekilde karşılanabilmesini koordine etmeyi amaçlayan bu kampanya; Türkiye’nin koronavirüs ile mücadelesine büyük güç katacak, ihtiyaç sahibi vatandaşların eksiklerinin giderilmesini kolaylaştıracak. İlimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin yanı sıra “Biz Bize Yeteriz Türkiye” diyerek; iş insanlarımız, kamu personelleri, sivil toplum kuruluşlarımız başta olmak üzere tüm Giresunluların gönüllülük esasına dayalı olarak destek vermesi bekleniyor.

“Çünkü biz Türkiye’yiz, çünkü biz Türk Milletiyiz”

Kampanyaya ilham veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın: “Bizim birbirimizden başka dostumuz, birbirimizden başka sırtımızı yaslayacak hiç kimsemiz yoktur. Türkiye’nin en büyük gücü birliğidir, beraberliğidir, kardeşliğidir. Çünkü biz Türkiye’yiz, çünkü biz Türk Milletiyiz. Biz bize yeteriz Türkiyem” sözleri Türk Milletinin böyle günlerde her zaman kenetlenerek zoru başardığını, her zorluğun üstesinden geldiğini göstermektedir.

Kampanyaya, KORONA yazarak 8119’a SMS göndererek 10 TL bağışta bulunulabileceği gibi “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Hesap Numaralarına da bağışta bulunulabilmektedir.

YORUM YAP