Giresun Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı! « Bulancak Ajans

7 Haziran 2023 - 11:59

Giresun Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05:00’e kadar sürecek tam kapanma dönemi öncesi kamu hizmetlerinin aksamaması ve vatandaşların mağdur olmaması için tüm tedbirlerini alan Giresun Belediyesi, can dostlarımız için de yoğun mesai yapıyor.

Giresun Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı!
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2021 - 18:05

Kedi ve köpeklerin kolayca ulaşabilecekleri şekilde dizayn edilen ve hayvanların yoğun olarak yaşadığı bölgelere monte edilen besleme odakları, belediye ekipleri tarafından taze mama ve su ile doldurularak takviyeleri gerçekleştiriliyor.

Ekipler ayrıca can dostlar için koyduğu su kaplarını da düzenli olarak kontrol etmeyi ihmal etmiyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, “Can dostlarımızı önemsiyor ve değer veriyoruz. Onlar bizim her şeyimiz. Sizler sağlığınız için evdeyken onlar bize emanet. Her canlı bizim için kıymetli. Şehrimizin farklı noktalarına sevimli can dostlarımız için mama ve su kaplarını içeren beslenme odakları yerleştirmiştik. Besleme odaklarını kontrol ederek mama ve suyla dolduruyoruz. Hayatımızı paylaştığımız doğadaki tüm canlıları sevgi ve şefkat anlayışıyla koruyup kollamaya devam edeceğiz.” dedi.