DOLAR32,8667% 0.04
EURO35,6896% -0.01
STERLIN42,3850% -0.1
FRANG36,8874% 0.08
ALTIN2.552,19% 0,28
BITCOIN65.935,09-0.951
reklam

Kombi Petek Temizliği

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Firma YetkilisiPetek Temizliği
Yetkili Telefon02165058441
Faks02165058441
AdresYavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
reklam

istanbul Petek Temizleme ile Tasarruf Sağlayın

Tasarruf hayatın her alanında bulunan eylemlerden birisidir. Kişiler artan giderleri neticesinde tasarruf amacı ile hareket ederek mevcut maliyeti korumak ister. Bu gibi durumlarda ev içerisinde düşük faaliyetli bakımlar yapmak uzun vadede bir maddi çıkışı engelleyecektir. Özellikle farkında olmadan senelerce kullanılan sistemlerin düzenli bakımı bu noktada işlevsel olmaktadır.

Kombi bakımları bunların başında yer alır. Kombi bakımı daha önce yaptırmamış kişiler tasarruf ile bunun bağlantısını tam olarak anlamayabilir. Ancak burada hizmet talebi oluşturup gerekli bakımlar yapıldıktan sonra nasıl bir yol izleneceğini daha iyi anlayacaksınız. Bu sayede uzun zaman dilimi içerisinde tasarruf etmek daha kolaylaşacaktır.

Su Tesisatçısı

Petek Temizleme Bakımlarının Önemi

Kombilerin kullanım zamanları özellikle kış aylarında yoğunlaşsa da yazın da sıcak su ihtiyacını karşılamak için tercih edilebilmektedir. Kombi hem ısıtma hem sıcak su ihtiyacına kısa süre içerisinde cevap verir. Ancak seçilen kombi markasına ve kullanım süresinin uzunluğuna göre istenen sonuçlar elde edilmekte zorlanır. Eviniz yüksek derecede kombi açılsa dahi ısınmıyor olabilir, sıcak su gelmesi için tonlarca su harcıyor olabilirsiniz.

Bahsedilen bu örnekler bizlere başvuran müşterilerimizin genel şikayetleri olmaktadır. Daha fazla ısınma için açılan kombinin yeterince ısıtmaması sonucu gelen fatura ise oldukça can sıkmaktadır. Keza sıcak su alabilmek adına dakikalarca beklemeniz de doğru değildir. Kombinin saniyeler içinde aktif hale gelip suyu ısıtması beklenir. Bu işlemleri yerine getirmeyen bir kombinin sistemsel olarak arızaları bulunabilir aynı zamanda bakım vakti de çoktan gelmiş ve geçiyordur.

Hizmetlerimiz Marka Güvencesi altındadır.

  • Üsküdar Petek Temizliği
  • Ümraniye Petek Temizleme

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Petek temizliğiKombi bakımı iki farklı yöntem neticesinde gerçekleşir. Öncelikle amacımız sıcak suyu direkt olarak elde etmek üzerine yoğunlaşıyorsa kombi içerisinde yer alan ısıtma panelleri ve bu suyu ileten hatlar kontrol edilir. Ekip Tesisat bünyesinde bulunan çalışanlarımız her bir noktayı ayrı ayrı alarak incelemeye tabi tutmaktadır. Bu sayede suyun ısınmama sebebi direkt olarak kırmadan bulunabilir.

Peteklerin daha çok ısınması ile birlikte ev ısınmasını sağlamak ise amaç durum burada biraz daha farklılaşmaktadır. Kombi markası ne olursa olsun kombi içerisinde tüm parçalar tek tek kontrol edilir. Burada herhangi bir iletim problemi olup olmadığına bakılır. Aynı zamanda kombinin kısa süreli devir atma gibi kendi kendine kapanma durumları varsa incelenir.

Isınma sorunlarının temel kaynağı genellikle kombi olsa da büyük bir çoğunluğu peteklerin genel bakımlarının yapılmamasından kaynaklanır. Ustalarımız tarafından ilk olarak kombi kontrolü yapılır ve sorun giderilmeye çalışılır. Eğer sorun kombiden kaynaklı değilse bizler sizler için petek temizlikleri de yapmaktayız. Petek içerisinde yer alan genel geçer toz ve kirler bahsettiğimiz alanın ufak kısmını yansıtır.

Petek içerisinde yer alan su kimi zaman boşalır ve kombi devir atıp çalışmayı durdurur. Bunun farkında olmayan müşterilerimize kombi temizliği sırasında yardımcı olarak sorunlara çözüm aramaktayız.

FİRMA FİLTRELE