EsnafIn Mağduriyeti Giderildi « Bulancak Ajans

30 Ocak 2023 - 14:41

EsnafIn Mağduriyeti Giderildi

Şehrin önemli destinasyon alanlarından Tahıl pazarını bir süre önce hayata geçirdiği çalışmalarla modern görünüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, esnafın talebi doğrultusunda alanda bulunan satış birimlerinin üzerini kapattı.

EsnafIn Mağduriyeti Giderildi
Son Güncelleme :

17 Aralık 2021 - 22:09

Yapılan çalışmalarla vatandaşlar yağmur ve güneşten etkilenmeden uzun süre vakit geçirebilecekleri sosyal alana kavuşturuldu.

SATIŞ BİRİMLERİNİN ÜZERİ KAPATILDI

Altınordu ilçesinde bulunan ve kültürün önemli bir kilometre taşı olan meşhur tahıl pazarı Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarıyla yeniden ele alınarak Ordu’ya kazandırılmıştı. Halkın çayını, kahvesini içerek sohbet ettiği alanda yağmur ve güneşten vatandaşların olumsuz etkilenmesi üzerine esnaflar durumu Büyükşehir Belediyesine iletti. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile Yapım İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından esnafın mağduriyet yaşamaması için satış birimlerinin üzeri kapatıldı.

ESNAFTAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmalar için Başkan Güler ve ekibine teşekkür eden esnaflar, “İnsanların sosyalleşmek adına bir araya gelerek çay, kahve içtiği mekanların üzere açık olduğu için müşterilerimiz yağmurlu ve güneşli havalarda zorluk yaşıyordu. Bu nedenle bizlerde tahıl pazarı esnafı olarak konuyu Büyükşehir Belediyemize ilettik. Sağ olsunlar hemen ilgilendiler ve çalışmalara başladılar. Yapılan çalışmayla mağduriyetimiz giderildi. Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ederiz” diye konuştu.